} ?>

650 Milyon nerede sorusu Chp’nin ayarlarını bozdu..

Bu topraklarda yaşayan Müslüman insanların her zaman değerleri ile çatışan bir tutum içinde olan chp zihniyeti acaba kimin kuklası kimin eseri ? aklı selim olarak düşünen her birey az çok bunların kimin sözcüsü olduğunu görebiliyor.. pkk yandaşları ile yan yanalar Türkiye düşmanları ile yan yanalar..

"650 milyon TL nerede?" sorusu CHP'nin ayarını bozdu! Anında 'aforoz' ettilerVekilinden tutunda belediye başkanlarına kadar hep bir Türkiye karşıtlığı içindeler.. Öyle olmasalar  27 sene boyunca bu ülkeyi idare ettiler bu ülkeye bir eser,bu toplumun geleceğine bir temel atarlardı ama nerde islam değerleri var ise zamanlarını bu düsmanlığa ayırdılar.. ülkenin idaresini ellerine almak  içinde her türlü dalgayı dümeni çevirdiler.. şimdiler de  kendi içlerinden birisi soruyor 650 milyon nerede ?

CHP tüzel kişiliğinin ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun avukatlığını yapan Mustafa Kemal Çiçek, parti üyeliği ve görevlerinden istifa etmişti.
650 milyonu kime verdiniz“650 milyon nerede?” Çiçek, istifa ederken harcanan milyonlarca liranın hesabını CHP yönetimine sorarak “Son 3 yılda sorumsuzca harcanan 650 milyonun önemli bir kısmının kimlere, hangi yayın organlarına, anket-araştırma şirketlerine verildiğini soramamak siyasi ahlaksızlığın ve vicdansızlığın tam da kendisidir” demişti.
650 milyonu kime verdiniz“CHP’yi karalıyorsunuz” tepkisi Bu sözlere CHP Grup Başkanvekili Engin Altay’dan cevap geldi. Basın toplantısı düzenleyen Altay, Çiçek’in sözlerinin hatırlatılması üzerine “Partiden istifa ederken, yıllarca içinde bulundukları partiyi karalamak onlara bir şey kazandırmaz. Kişisel siyasi ikbal kaygı ve beklentiyle istifa edenlerin CHP’yi karalaması yakışı kalmaz” dedi.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir