} ?>

Bu utanç millet olarak bize yeter mi?

Mübarek Ramazan ayında  müslümanlar zulüm ve baskı altındayken birileri birilerine tesekkür ediyor.. Birileri ile yakın dirsek temasındalar.. Şu günler de hiç bir şey yapmıyorsanız utanın da bari muhattap olmayın tepki verin.. Bu nasıl bir akıl tutulmasıdır ? herkes rengini belli ediyor.
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden İsrail Büyükelçiliği'ne teşekkürİs’rail’in p’olisi, iş’gal altındaki Do’ğu Ku’düs’te bulunan M’es’cid-i Ak’sa’da fanatik Ya’hudilerin baskınını önlemek için nöbet tutan Fil’isti’nlilere saldırdı.

Saldı’rılarda 331 Filis’t’inli’nin yaralandığı bildirildi. Ga’zze’deki Fili’stin Sağlık Bakanlığı, Ga’zze Şe’ridi’nde gerçekleşen patla’mada 3’ü çocuk 9 kişinin ş’ehit olduğunu açıkladı.

İs’rail Büyüke’lçiliği’ne teşekkür belgesi verdi..Türkiye’nin İsr’ail Büyük’elçiliği; İsr’ail’in Me’scid-i Ak’sa’da saldırılarına sessiz kalırken, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına destek verdi. An’kara Büyükşehir Belediyesi iştiraki BE’LPA da, İs’rail Büyükelçiliği’ne teşekkür belgesi verdi..
BELPA tarafından İs’rail Büyü’kelçiliği’ne yazılan teşekkür belgesinde; “Sayın İsr’ail Büyü’kelçiliği. Mutluluğun başkentinde başlatmış olduğumuz İftar Ver kampanyamızda ihtiyaç sahibi hemşerilerimize 500 iftar ve sahur paketi desteğinde bulundunuz. Sayenizde onlara destek olabilmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Buna vesile olduğunuz için teşekkür ederiz” denildi..

1 yorum

  1. İsrail büyükelçisini mübarek Ramazan ayında Müslümanlara verdiği iftarlık yiyenlere haramdır haramdır haramdır düşünürseniz ne dediğini iyi bilirsiniz ve bulursunuz ve ona teşekkür edendır zalimdir zalimdir zalim

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir