} ?>

Apar topar kaldırdılar

Patetes ve soğan fiyatlarını şişirip belediye başkanlığını kazanan zihniyetin dağdakilerle iş tutmadı kadar doğal ne olabilir ki? bunların millete hizmet gibi bir dertleri olması zaten mümkün değildi..Buna bu makamı verenler bu durumdan acaba ne düşünüyorlar?
Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP’nin desteği ile İBB Başkanı seçilenm Ekrem İmamoğlu, diyet borcunu ödemeye devam ediyor.

Terör soruşturması kapsamında cezaevinde tutuklu bulunan HDP’li Selahattin Demirtaş’ın PKK’lı kardeşi Nurettin Demirtaş’ın “Onur Borcu” isimli yeni kitabı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait İstanbul Kitapçısı’nda satışa sunulmuştu. Gelen tepkiler üzerine İstanbul Kitapçısı, terörist Demirtaş’a ait kitabı satıştan çıkardı..

Teröristin kitabını satışa çıkaran ifşa olunca da apar topar kaldıran İBB’ye kamuoyunda da büyük tepki var.

Ne olmuştu?  Terör soruşturması kapsamında “silahlı terör örgütü kurma ya da yönetme”, “terör örgütü propagandası yapmak” ve “suçu ve suçluyu övme” gibi suçlardan tutuklu olan HDP’nin Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın, terör örgütü PKK mensubu kardeşi Nurettin Demirtaş, “Onur Borcu” isimli bir kitap çıkarmış, ‘Şiar’ kod adlı Demirtaş’ın kitabı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait İstanbul Kitapçısı’nda satışa sunulmuştu.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

1 yorum

  1. İnsanoğluna PKK ve FETÖ ile ilişkiyi bildikleri halde oy verip seçenlere bu örgütlere akan paranın her kuruşu çaresiz dert olarak geri dönsün zehir zıkkım olsun Şer ittifakı ve yandaşlarına!

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir