} ?>

Aşağı bakmayacağız diyenler sus pus..

Devlet ve millet d’üsmanlı olunca en ön sırada yer alıyolar..ama bu milletin evlatlarını k’atleden p’k’k için en kücük tepki göstermeyen bu şahıslar milletin üzerinden para kazanıyorlar..Kimisi devlet kanalın da oynayan diziler de boy gösteriyor.
Aşağı bakmayacağız yalanına sığınan sözde sanatçılar PKK'ya sus pus olduTwitter hesablarından Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenen ve bazı t’erör unsurlarının gençleri kışkırttığı gösterilere destek veren sözde sanatçı ve yazar takımı P’ençe Kartal 2 O’perasyonu sırasında t’erör ö’rgütü P’K’K tarafından esir tutulan 13 Türk vatandaşının kanlı ö’rgüt tarafından i’nfaz edilmesine çıtları çıkmadı.

Boğaziçi’ndeki eylemler için açılan ve yalan olduğu ortada olan  A’sağı B’akmayacağız başlığına çok sayıda tweet atıp destek olan sözde sanatçılar ş’ehitler için tek bir tweet bile atmadı.

İşte o isimler: Sarp Apak, Ferah Zeynep Abdullah, Gonca Vuslateri, Rıza Kocaoğlu, Hasibe Eren, Metin Uca, Gökhan Özoğuz, Cem Davran, Ümit Nazlı Boyner, Aylin Aslım, Armağan Çağlayan, Rahşan Gülşan, Suavi, Servet Kocakaya, İlkay Akkaya, Orhan Aydın, Nurgül Yeşçay, Sıla Gençoğlu, Elif Şafak, Selçuk Yöntem, Yekta Kopan, Hayko Cepkin


Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir