} ?>

Bildiride imzası olan amiraller hakkında yeni karar

Milletin vergisiyle bir ömür paşa paşa hayat sürüyorlardı ama milletin seçtiklerine efelik yapıp kendilerinde ayar vermenin derdindeler di,Sözde bildiriye imza atan emekli amiraller için ilk adımlar atıldı..Bundan sonrasıda sırasıyla gelecektir..
Montrö bildirisine imza atan 10 emekli amiral gözaltına alındı - Son Dakika  Güncel HaberlerSon dakika haberi: Güvenlik kaynakları: Darbe imalı bildiriyi imzalayan emekli amirallerin lojman hakları ve koruma hakları iptal edildi.

10’U GÖZALTINDA, 4’Ü İFADEYE ÇAĞRILDI.
Emekli amiraller bildirisi soruşturmasında yeni gelişmeAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın soruşturmasında, haklarında gözaltı kararı verilen emekli amiraller Ergun Mengi, Atilla Kezek, Ankara’da; Alaettin Sevim, Ramazan Cem Gürdeniz, Nadir Hakan Eraydın, Bülent Olcay, Kadir Sağdıç ve Türker Ertürk, İstanbul’da; Turgay Erdağ ve Ali Sadi Ünsal ise Kocaeli’de bu sabah gözaltına alındı. Emekli amiraller Engin Baykal, Cemil Şükrü Bozoğlu, Mustafa Özbey ve Atilla Kıyat’ın ise 3 gün içinde Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne müracaat etmeleri tebliğ edildi..

Bazı emekli amirallerin imzasıyla Montrö Sözleşmesi gündemi üzerinden bir bildiri yayımlandı. Siyasete yön verme çabası içeren bildiriye çok sert tepki gösterildi.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir