} ?>

Bir haber için bu kadar para ödenir mi?

Milletin parasını yıllardır heykele yatıran chp zihniyeti idaresi elinde bulunan belediyeler üzerinden kendi zihniyetindekilere para akıtmaya devam ediyor, işçilerin parasını ödemiyorlar  sokaklardaki çöpleri toplamıyorlar ama kendi  yandaş medyalarını zengin etmek için hiç durmadan çalışıyorlar…
İşçilerinin parasını ödemeyen Maltepe Belediyesi: Bakın Halk Tv'ye bir haber için kaç lira ödemişler!
CHP’li belediyeler vatandaşın parasını savurmaya devam ediyor. CHP’li Tunç Soyer yönetimindeki İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin, 18 günlük ‘yazarlık atölyesi’ için Enver Aysever’e 238 bin 500 lira bedel belirlemesinden sonra, bir skandal da Maltepe Belediyesi’nde ortaya çıktı. Alkollü araç kullanırken kaza yapıp olay yerinden kaçan CHP’li Ali Kılıç yönetimindeki Maltepe Belediyesi’nin, Halk Tv’ye bir haber karşılığında 113 bin 870 lira para ödediği öğrenildi..

Belge sosyal medyada hızla yayıldı…Halk Tv tarafından Maltepe Belediyesi’ne kesilen fatura sosyal medyada hızla yayıldı.CHP’li belediyeler tarafından fonlandığı sık sık gündeme gelen HALK TV’ye ödenen ücretin belgesini MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, Twitter hesabından deşifre etti.


Maltepe Belediyesi’nin temizlik işçileri gasp edilen hakları sebebi ile greve çıkmış, ilçe bu sebeple çöp yığınına dönmüştü. İşçilerin parasını ödemeyip, haklarını gasp eden Maltepe Belediyesi’nin Halk Tv’ye bir haber bedeli için 113 bin 870 lira ödemesine tepki yağdı. Sosyal medya hesabı twitterda CHP tıkır tıkır soyuyor’ hashtagh’i ile onbinlerce paylaşım yapıldı..

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir