} ?>

Böyle nasipsizlik görülmedi

Bunun gibiler geberince  camiye getirirler ordaki camiden çıkan cemaat ise bunun gibilerin cenaze namazını kılarlar.. Açıkça islam düşmanlığını  dışa vuranları iyi tanıyın ve tanıtın çevreniz de bunların tüm kavgaları islamiyet ile.. Bu ülkede  bunlar yıllarca bu millete gazeteci haberci diye tanıtıldı ama asıllarına baktığımız da azılı bir islam düşmanı bunun gibiler..
Habertürk yazarları Sevilay Yılman ve Mehmet Akif Ersoy'dan, Metin Uca'nın tweetine: Aklı kıtlık | Gündem HaberleriTelevizyon soytarısı Metin Uca yine skandal bir açıklamasıyla gündem oldu. Daha önce de defalarca İslam karşıtı rezil mesajlarıyla büyük tepkilere neden olan Metin Uca, bu kez Kadir Gecesi üzerinden mide bulandıran bir paylaşım yaptı.

CHP’nin baş tacı ettiği “medya maymunu” Müslümanlar için bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni siyasi emelleri için kullanarak aklınca dalga geçti.

Twitter’dan bir paylaşım yapan Metin Uca şunları yazdı:
Bu islam düsmanı nasipsizin islamiyete  saldırması ilk değil  2017  yılında da cadılar bayramı vs üzerinde yine islamiyeti hedef almıştı..  O konuyla alakalı yapmış olduğu paylaşımda aşağıda.. Bunun gibileri bu  ülkeden sürmek lazım..

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir