} ?>

Bu defa başka yalana sarıldılar..

Vekil olmuş ama terör örgütü ile iç içe olmuş bundan vazgeçmemiş, vekillği düşmüş meclisten cıkmamıs orda yatıp kalkmış polis gelmiş ordan cıkarmıs,sonrasında abdest alacaktı müsade etmediler demislerdi vs vs her gün yeni bir yalan,Namazla niyazla işi olanın terör örgütleri ile ne  işi olur? insanları aklıyla dalga geçiyorlar dı,şimdi ise yeni bir yalana sarıldılar..
Ömer Faruk Gergerlioğlu tutuklandı: Bu kez de 'ayakkabasını bile giydirmediler' provokasyonu!Hakkındaki hapis cezası Yargıtay tarafından onanan HDP’li Ömer Faruk Gergerlioğlu, milletvekilliğinin düşürülmesinden sonra verilen sürenin sona ermesi ile tutuklandı. Gergerlioğlu’nun tututlandığını oğlu Salih Gergerlioğlu twitter hesabından duyurdu. Salih Gergerlioğlu, “Babamı tutuklamaya geldiler.” dedi.
TBMM’den emniyet güçleri eşliğinde çıkartılırken ‘Abdest almasına bile izin verilmedi’ denilerek ‘Abdest ve namaz’ üzerinden provokasyon yapan çevreler bu kez de tutuklanırken ayakkabısını giymeye bile izin vermedikleri yalanını ortaya attı. Gergerlioğlu’nun oğlu Salih Gergerlioğlu, twitter hesabından yaptığı ikinci paylaşımında, “Aynı rezalet tekrarlandı. Ayakkabılarını giymesine müsaade etmeden yaka paça çıkardılar.” dedi.
Gergerlioğlu kendisine verilen 10 günlük sürede cezasını çekmek için teslim olmayacağını, ancak emniyet güçleri geldiğinde de zorluk çıkartmayacağını söylemişti. Ömer Faruk Gergerlioğlu’na ‘terör örgütü propogandası yapmak’ suçundan 1 yıl 6 ay hapis cezası verildi.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir