} ?>

Bu kadarına pes doğrusu

Her fırsatta  Başkan Erdoğan ve mevcut hükümete karşı olan tutumu ile bilinen halk tv sunucusu bu defa akıl almaz bir konuda Başkan Erdoğan’ı suçladı..Ayakları taşa takılsa Erdoğan’ı sebep olarak görecekler, gözleri bu kadar gerceklere karşı kör olmuş.
Son dakika: TBMM'de panik! Meclis bahçesine yıldırım düştü - Son Dakika HaberlerTBMM yerleşkesindeki bir ağaca yıldırım düşmesi muhalefetin geldiği son noktayı gözler önüne serdi. CHP’ye yakınlığıyla bilinen Halk TV’de skandal açıklamalarıyla gündeme gelen Ayşenur Arslan, Meclis bahçesine düşen yıldırım üzerinden akla ziyan sözler sarf ederek Başkan Erdoğan’ı hedef aldı.

TBMM yerleşkesi içerisinde refüjdeki çınar ağacına yıldırım isabet etmesiyle birlikte kopan parça, kapalı otoparka girmek üzere olan bir aracın üzerine düştü. Araçta maddi hasar oluştu.

AKILLARA ZİYAN HABER!

Arslan yıldırımın Meclis’e düşme nedenini ise geçtiğimiz günlerde Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın kararıyla Türkiye’nin İstanbul Sözleşmesi’nden çekilmesine bağlayarak şu ifadeleri kullandı;
Meclis'e yıldırım düştü, Ayşenur Arslan Erdoğan'ı suçladı!“Bu ne biliyor musunuz? Meclis bahçesine yıldım düşmüş hanımefendiler beyefendiler. Yani Erdoğan’ın Meclis’i hiçe sayarak, İstanbul Sözleşmesi’ni feshetmesi, birtakım yasaları hiçe saymasıyla Meclis hani iptal filan deniyordu ya hakikaten metaforun, mecazın, teşbihin gerçeğe döndüğü an”

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir