} ?>

Bunlardan hesap sorulmalıydı..

Gezi olaylarını bahane edipte ülkeyi  160 milyar küsür dolar zarara uğratan kansızlardan hesap sorulsaydı bunlar gezinin g harfini bile ağızlarına almazlardı.. Yaptıkları yanlarına kar kaldı.. Yaktılar  yıktılar kamu malına zarrar verdiler ama  hiç bir yetkili bunlardan hesap sormadı.. Makamları işgal eden savcılar hakimler bunlardan hesap sormak için ne yapmaları lazımdı?
Çok tehlikeli provokasyon: CHP'li Serra Kadıgil'den 'Gezi birleştirir' mesajı!Önceki gün Halk Tv yayınında konuşan TİP Genel Başkanı Erkan Baş, skandal ifadeler kullanarak, iktidarı Gezi ile tehdit etmişti. Erkan Baş’tan sonra bu kez de sahneye CHP İstanbul Milletvekili Sera Kadıgil çıktı.

Sosyal medyada tehlikeli provokasyon! Twitterde ‘Gezi Birleştirir’ hashtagh’i ile yapılan paylaşımlara katkıda bulunan CHP’li Kadıgil, çok çirkin ifadelerle AK Parti’yi hedef aldı. “İcazetsiz tuvalete bile gidemeyenler milyonlarca insanın hür iradesiyle meydanlara çıkıp zulme direnmesini anlamaz, anlayamaz.” diyen Kadıgil, şöyle devam etti:

“Gezi’ye ille bi ‘başgan’ arayanlar boşa uğraşıyor. İster ayrı ayrı ister hep birden yargılayın. Sonuç değişmez. Gezi biziz. Hepimiziz.”
Bu parçalanan araçta tüyü bitmemiş yetimin hakkı var.. Bugün ekonomik krizden bahseden çadır sevişgeni züppeelerr  o zaman devletin aracını böyle parcaladılar..
İçinde  zerre kadar iman olan içinde zerre kadar vatan sevgisi olan insan bu araçlara böyle yapmazdı.. Bugün devlet düsmanlığı yapan kansızlar aynı kişilerdi.
Bu karede  gördükleriniz de  gezici cadır sevisgeni züeppeler.. Ellerin verilen  üç kurus para ellerine  tutusturulan biralarla  böyle yakıp yıktılar. aradan yıllar  geçmesine  rağmen hiç bir ceza verilmedi şimdi bunlara  ceza  verilmediği için bu gezi adını sık sık kullanıyorlar..

Kimlerin  fotoğrafları yan yana o zamanda yan yana idiler simdi yine yan yanalar.. aradan  yıllar geçmesine rağmen hiç bir yaptırım olmadı..O zaman Türkiye’de cıkan olaylardan dolayı yabancı yatırımcı ülkeden gitti, Bir çok sehirde  esnaf aylarca iş yapamadı bu eylemler yüzünden, simdiler de muhalefette olan kansız bir cok siyasetcide  esnafı savunmadı.. esnafın durumu  dile  getirip bu gezici  züppelereee tek laf etmedi..
Geçmişi millet olarak  çok çabuk unutuyoruz… geçmişi unutanlar  veya  bilmeyenler bilgimizi tazeleyelim…

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir