} ?>

Bunların zihniyeti asla değişmez..

Bir zamanlar  bu ülkede Ramazan ayında kameralar önünde  su içen cumhurbaşkanı vardı..Müslüman bir ülkede kendin tutmuyorsan bari miillete saygın olsaydı ama olmadı.. Sürekli müslümanca yasamak isteyen insanlarla uğraştılar..Bu zaat Ahmet Necdet Sezer’di bir çok genç bu mevzuyu bilmez.. O günler den bu günlere  geldik, Başkan Erdoğan dün bir eve iftar saatin de misafir oldu azgın azınlık bundan çok rahatsız oldu..
CHP'de oruç tutmayan Sezer'den İslamcı İhsanoğlu'na evrim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, ramazanın ikinci iftarında Ankara’nın Mamak ilçesinde oturan bir ailenin misafiri oldu.

Erdoğan’ın 3 çocuklu aileyle birlikte iftar sofrasına diz çöküp oturması sözde gazeteci Mine Kırıkkanat’ın zoruna gitti.

Kırıkkanat, sosyal medya hesabından, “Yıl 2021. Uzay Yolu’ndan Kaptan Kirk bildiriyor: “Anatolia gezegeninde İHA’lar uçuşuyor, ama masa henüz keşfedilmemiş.” paylaşımında bulundu.
Sosyal medyada da büyük tepki çeken paylaşım, bin yıl geçse de bu zihniyetin değişmeyeceğinin göstergesi oldu. Bunlar kendileri müslümanca yaşamadıkları gibi yaşayanlar da bunları çok rahatsız ediyor..

80 sene  boyunca bu ülkeye  zerre  faydası  dokunmayan azgin azınlığın bu son çırpınışları günden güne azaldıkça azalıyolar  yok olup gidecekler günün birinde..
Bu görüntüler azgın azınlığın cigerine hancer saplanmış gibi kendilerine acı veriyor…

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir