} ?>

Canlı yayında itiraf etti..

Siyaset nasıl bir iki yüzlülük acaba ? inandıkları bir yol olduğunu söyleyen siyasiler aradan belli bir zaman  geçtikten sonra değişik yollara düşüncelere giriyorlar.  Fakat bu girdikleri düşünceleri peşlerine taktıkları seçmen aradan yıllar  geçtikten sonra öğreniyor.. Bazan  kişi kendi ağzı ile itiraf ediyor..
İhaneti canlı yayında itiraf etti: AK Parti üyesiyken muhalefete çalışmışDEVA Partisi Genel Başkanı Babacan 2018’de AK Parti üyeliği devam ederken aynı yıl ‘Erdoğan’ı devirmek için’ muhalefetle gizli toplantı yaptığını itiraf etti.

Ali Babacan, Halk TV’de gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtlayan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “2018’de ortak aday çıkmadı Türkiye 5 yıl kaybetti. Abdullah Gül’e teklif yapıldığında ben de masadaydım. Aday olsa kazanıyordu” ifadelerini kullandı.

2018’DE AK PARTİ ÜYESİYDİ

Babacan bu sözleriyle 2018’de içinde bulunduğu partinin lideri dışında bir adayı desteklemek için, diğer parti liderleriyle gizli toplantılara katıldığını itiraf etmiş oldu.
Ali Babacan'dan ihanet itirafı: AK Parti üyesiyken tam göbeğindeydimGAZETECİ SAYMAZ: SIRLARINIZI ORTAYA DÖKTÜNÜZ ÇOK İYİ

Bu ifadelerdeki hinliği sezen gazeteci İsmail Saymaz’ın “Sırlarınızı ortaya döktünüz çok iyi. Sayın Abdullah Gül’in muhalefetin ortak cumhurbaşkanı adayı olması yönündeki girişimleri kastediyorsunuz.” demesi de dikkat çekti.

TRUVA ATI BABACAN! “GÖRÜNÜR DEĞİLDİM AMA TAM GÖBEĞİNDEYDİM”

Saymaz’ın (Abdullah Gül’e) “Teklif edildiği ortamda siz de var mıydınız” sorusu üzerine Babacan “Görünür değildim ama tam göbeğindeydik” ifadelerini kullandı.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir