} ?>

Celal Şengör’ün mide bulandıran açıklamasına tepki yağdı..

Dışkıseviciliği ile bilinen ve katıldığı bir programda bir kız öğrencisiyle yaşadığı mide bulandıran anısını anlatan Prof. Dr. Celal Şengör, öğrencisinin eteğini kaldırıp tokat attığı anları yayında anlattı.. Tacizci Şengör’e sosyal medyada tepki yağarken yetkililere soruşturma açılması çağrısında bulunuldu.
İTÜ öğretim üyelerinden Prof. Dr. Şengör: Öğrenci Memnuniyet Araştırma Raporu'nu okudukça içim cız etti, 'Öğrenciler YÖK'ten memnun' ifadesi karşısında şoke oldumProf. Dr. Celal Şengör, bir yayında kız öğrencisiyle başından geçen mide bulandıran olayı pişkin pişkin anlattı.

Geçmişte yaşadığı bir durumda öğrencisine sinirlendiğini belirten Celal Şengör, kızgın bir halde öğrencisine tokat attığını söyledi.

“Eteğini kaldırıp tokat attım”
Öğrencisinin şaşkın bakışlarıyla karşılaştığını söyleyen Celal Şengör, “O kadar kızdırdı ki, Saniye’nin eteğini kaldırdım. Kıçına bir tokat attım. Bu dehşete düştü.” dedi.

“Bana bak dedim baban bunu yaptı mı dedim”
Olayın devamını anlatan Şengör, “Baktım böyle bakıyor bana. Bana bak dedim baban bunu yaptı mı dedim. Bana babam bile bunu yapmadı dedi. Heh dedim eksik kalmış, şimdi tamamlandı.” ifadelerini kullandı.işte o skandal video…

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir