} ?>

Chp’den rol çalan iyi partininde foyası uzun sürmedi..

Her fırsatta sokakta buldukları birisine mikrofon uzatan  paralı uşaklar,yine hükümeti ekonomi vs üzerinden eleştiren birisinin konuşmasını yayınladılar..İyi parti genel başkanı Meral Akşener ise bu zaatın konuşmasını  referans gösterip Başkan Erdoğan’a atıfta bulundu..Çok geçmeden fakirlikten dem vuran zaatın yaşantısı ortaya çıktı..
Ahmet Hakan'dan “Torununa süt alamayan viskici teyze” açıklaması - F5HaberCHP’den rol çalarak ekonomi üzerinden hükümeti karalamaya çalışan İYİ Parti’nin bir algı operasyonu daha çöktü.

Sosyal medya hesabından bir video paylaşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Bak Sayın Erdoğan, konuşan dış güçler değil, teröristler değil… Konuşan, en son seçimde sana güvenmiş, oy vermiş olan Konyalı bir vatandaşımız. Seni seçmiş vatandaşlarının sesine kulak ver…” diyerek algı operasyonu yaptı.
Videoda kendisini 22 yıllık bir esnaf olarak tanıtan Yüksel T., hükümeti “ekonomi berbat ben açım” ifadeleriyle Akşener’e şikayet etti.
Bu sözler üzerine sosyal medya kullanıcıları videodaki kişinin daha önce çekilen fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Yüksel T.’nin paylaştığı görüntülerde lüks içinde bir yaşama sahip olduğu ortaya çıktı.


Kaynak: Yeniakit

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir