} ?>

CHP’li ismin oğlu silah kaçakçısı çıktı..!

T’aciz te’cavüz derken bununlada yetinmediler şimdi birde s’ilah kaçakçısı oldular.. Bunlar ortaya çıkan olaylar kimbilir daha gündeme gelmeye ortaya çıkmayan neler var neler.. Şimdi bakalım bunun savunmasını nasıl yapacak chp zihniyeti?
CHP'li ismin oğlu silah kaçakçısı çıktıCHP Karkamış İlçe Başkanı Mehmet Polat’ın oğlu İrsan Polat’ın, S’uriye’den Türkiye’ye s’ilah k’açakçılığı yaptığı ortaya çıktı… Gaziantep’teki Karkamış Gümrük Kapısı’ndan 26 Mayıs’ta Türkiye’ye giriş yapan ve C’erablus’taki görevlileri taşıyan minibüste yapılan aramada, 13 adet A’K’47 K’alaşnikof uzun n’amlulu s’ilah yakalandı.

Çok sayıda ş’arjör ve m’erminin de ele geçirildiği o’perasyonda g’özaltına alınan minibüs şoförü T.G., taşıma işlemini “Polat” diye bildiği kişinin isteği doğrultusunda 8 bin lira karşılığında yaptığını anlattı.

Nizip C’umhuriyet B’aşsavcılığı’nın s’oruşturmasında, bahsi geçen kişinin CHP Karkamış İlçe Başkanı Mehmet Polat’ın oğlu İrsan Polat olduğu ortaya çıktı.
G’özaltına alınan Polat’ın telefonuna el konulurken soruşturma genişletildi.

M’ahkeme sevk edilen Polat, a’dli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Hakkında yurt dışına çıkış yasağı konulan Polat, t’utuksuz y’argılanacak.. Bu arada İlçe Başkanı Mehmet Polat’ın kuzeninin ise CHP İzmir Milletvekili Mahir Polat olduğu öğrenildi.


Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir