} ?>

Darbeciler için ‘Cezaevinde namaz kılıyor’ diyecekler de diyemiyorlar..

Cumhuriyet gazetesi 28 Şubat darbecilerini kurtarma çabasına devam ediyor. Namaz fişlemesi yapanlar, namaza mı başladı! 28 Şubat sürecinde Müslümanlara zulmeden darbeciler için neredeyse ‘Cezaevinde namaz kılamıyorlar’ diyecekti ama bunu söyleyemeyerek, ‘Eğilip, doğrulamıyorlar’ demekle yetindirdi.
Postmodern Darbe | Turan OtağıCumhuriyet’in ‘Eğilip, bükülemiyorlar’ başlıklı haberinde, 28 Şubatçıların avukatı Aykanat Kaçmaz’ın açıklamalarına yer verildi. Kaçmaz, darbe mimarı komutanların sağlık gerekçelerini öne sürdü. Darbeci Çetin Doğan’ı, “İnsanlar konuştuğuna bakıyorlar. Dimağı yerinde olmakla beraber çok ciddi fiziki sağlık sorunları var.” diyerek kurtarmaya çalışan Kaçmaz, Doğan için, “Kronik hale gelmiş bir bel rahatsızlığı var. Eğilemiyor, doğrulamıyor.” ifadelerini kullandı.
Başörtü Ayıbı ve 28 Şubat KaranlığıBu darbecilere destek verenlerde meral akşener’di şimdiler de 28 şubatcılara karşı tavır aldığını dile getirsede aslında tamda o kararları destekleyenler arasında en ön sırada yer alıyordu. İşte bunu ıspatlayan video..

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir