} ?>

Devlet koynunda yılan beslemiş

Milletin vergisiyle paşalar gibi hayat yaşarken milletin seçtiklerine aba altından  sopa  göstererek milli iradeyi hedef alan  sözde bildiri yayınlayayan emekli amiraller keyifli bir hayat sürerken rahat battı sanırım.
Devlet koynunda yılan beslemiş... Darbe iması yapan emekli amirallerin maaşları kesilsin!Dün gece saatlerinde 104 emekli amiralin darbe imalı bildirisi gündeme bomba gibi düştü. Kısa süre içinde iktidar üyelerinin sert tepkisi halkta da karşılık buldu.

Milli iradeye ve domakrasiye sahip çıkan Türk halkı sosyal medyadan tepki yağdırdı.

Bahçeli’nin önerisi gündemde..En sert tepki gösterenlerden biri de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli oldu. Bahçeli, darbe çığırtkanlığı yapan amirallerin apoletlerinin sökülmesini, emekli maaşlarının kesilmesini istedi.
Yeni Mesaj: Derhal rütbeleri sökülsün, emekli maaşları kesilsinBahçeli’nin bu önerileri sosyal medyada da gündeme geldi. Kullanıcılar yüklü miktarda emekli maaşı alıp aynı zamanda makam aracı, şoför gibi devletin birçok imkanından faydalanırken, milletin iradesine parmak sallayan eski askerlerin kazançlarını hak etmediklerini savundu.

Amirallerin maaş ve ikramiyeleri..Deniz Kuvvetleri’nden emekli olan koramiraller 12 bin liradan fazla emekli maaşı, 340 bin liradan fazla ikramiye, tümamiraller 11 bin lira maaş, 286 nin lira ikramiye ve tuğamiraller ise 10 bin lira maaş, 282 bin lira emekli ikramiyesi alıyor.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

5 yorum

  1. Oyak’tan aldıklarınıda yazsaydınız emekli ikramiyelerini 5’e katladıklarını görürdünüz

  2. BENDE 20 BN FALAN SANIYORDUM AZMIŞ.İNANIN AKRABA VAR HOLLANDADAN 23 YAŞINDA SAĞLIK NEDENİYLE EMEKLİ 1200 AVRO ALIYOR YANİ GENERAL MAŞI.BİZ ÜLKEMİZ İÇİN ÇALIŞALIMDA PRALARI 2 TL OLSUN 10 TL YERİNE .

  3. Haram zehir zikkim olsun bunlar siyonist haçli abd israilin yetiştirdiği haçli kamal ustanin turk vatandaşliği verdiği sinsi iç dūşmanlarimiz ūlkemiz gūçlendikce asilna döndūkce çildiriyorlar bizden olmadiklari kesindir mūslūman tūrk kani yoktur milletimi korkutacaksin millet sizin nefesinizi bile duyuuor öyle bir göt darbesi yaptiğinizda kökūnūz leş olursunuz deliktekilerle zaten siz diş gūçlersiniz içimize yerleştirilen haçli keferelersiniz isminiz ne olursa olsun kafirler geldikleri yere gidecektir leş kargalarina duyrulur

  4. OYAKTAN ALDIKLARI TAZMİNATI YAZMAMIŞSINIZ.BİR O KADARDA EMEKLİ OLDUKLARINDA OYAKTAN PARA ALIYORLAR

  5. 40 senesini bu ulke icin gerekirse hayatini ortaya koyarak gorev yapan 2000 kisinin sorumlulugunu alan omrunu tel orgu icinde kitada gecirmis her 3 veya 4 yilda bir şehir tayini çikmis cocuklari ve ailesi hicbir yerde yurt edinmemis fedakar ordu mensuplarinin 10 bin lira maaş almasi kadar normal birsey yok.Siz danismanlarin veya merkez bankasinin veya bir fabrika veya banka mudurunun yada bir firmanin CO sunun en az 20 bin lira maas aldigini biliyormuydunuz

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir