} ?>

Dış kaynaklı olduğunu açıkladı..

Kanal istanbul’un yapılmasına verdiği destekten dolayı sol cenahtan baya tepki almıştı bu açıklamasından dolayıda tepki alacak gibi..
Hulki Cevizoğlu: Kanal İstanbul'a evet diyen bir AtatürkçüyümGazeteci Hulki Cevizoğlu, geçtiğimiz günlerde TVNET’te katıldığı canlı yayında, “Kızanlar olacaktır fakat ben Kanal İstanbul’a evet diyen bir Atatürkçüyüm” diyerek Kanal İstanbul’un yapılmasına destek vermişti.

Yayında muhalif partilere de seslenen Cevizoğlu, “Arkalarına Atatürkçüleri alarak muhalefet yapma döneminin sona ermesi gerekiyor” demişti.

Söz konusu gelişmelerin ardından muhalif isimlerin hedefi haline gelen ve sosyal medya linç edilen Cevizoğlu’ndan CNN Türk’te çarpıcı bir açıklama daha geldi..
Hulki Cevizoğlu işaret etmişti: Muhalefetin günlerdir diline doladığı 128 milyar dolar algısının altından bakın kim çıktıGazeteci Hulki Cevizoğlu, katıldığı bir canlı yayında, CHP’nin 128 milyar doların akıbetine ilişkin propagandasına değindi. Cevizoğlu, söz konusu propagandanın kaynağının yurt dışında olan ve Türkiye’de bankaları olan bir kişi olduğunu ifade etti. Cevizoğlu konuya ilişkin açıklamasında, ‘Türkiye’de bir ekonomi yazarına bu olayı bildiriyor. Oradan da CHP’nin önüne geliyor.’ dedi.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

1 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir