} ?>

Erdoğan’ rahatsızlığı İroniye ateş püskürdü..!

Milletin parası ile keyifli bir hayat sürüp millete örnek olması gerekirken yazdıkları ne kadar edepten yoksun olduğunu bir kez daha ortaya koymuş oldu.. Ne denir ki bu ve bunun gibilere ?
'Küfürbaz' Ezgi Mola'dan 'Erdoğan' rahatsızlığı! İroniye ateş püskürdüOyuncu Ezgi Mola, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda kendi fotoğrafını kullanarak yapılan ve “Sen’inleyiz Reis” etiketi kullanılan bir montajdan rahatsız oldu. Ezgi Mola’nın “He’lp T’urkey” paylaşımının kullanıldığı ironik montajda, “Etiketlere ilk gün bende destek vermiştim ama büyük bir operasyonun parçası olduğumu anladım” ifadeleri kullanıldı.

İronik montajı yapan vatandaşa, “G’erizekalı” ve “S.SÜrlcek Akıl yok ya bunlarda” ifadeleriyle küfürler ve hakaretler eden Ezgi Mola, “Bunu yapan g’eri zekalı : buna harcayacağın zamanı ülkenin yanan toprağını korumaya harcasan vatana millete daha hayırlı evlat olursun geri zekalıııııııı!! Havadan yardım talebi duyur, insanlara ihtiyac listeleri yolla bi işe yara bunu yapacağına be! S.SÜrlcek Akıl yok ya bunlarda” paylaşımını yaptı..
İşte montajlanan o paylaşımın aslı:
(Editör Notu: Tırnak içindeki imla ve yazım hataları sözkonusu şahsa aittir. Olduğu gibi aktarılmıştır.)

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir