} ?>

Erdoğan’dan Süleyman Soylu açıklaması..

Günlerdir Başkan Erdoğan’ın gündemdeki konular hakkında konuşmasını bekleyenler sanırım bu açıkalamalardan sonra rahat bir nefes alacaklar bazılarıda çılgına  dönecek gibi..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hedefin Türkiye olduğunu söyledi.Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun yanında olduk, yanındayız ve yanında olacağız” dedi.
Erdoğan'dan Süleyman Soylu açıklaması”Oyunları, tuzakları bozacağız” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”Bu sinsi operasyonu akamete uğratacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Kimin terör örgütleriyle, kimin suç çeteleri ile yeminli Türkiye düşmanları ile yürüdüğünü memleketimiz görüyor” ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Binali Yıldırım’a destek verdiği konuşmasında ”İçişleri Bakanımız Soylu’yu hedef alan saldırıların gerisinde ülkedeki huzur ikliminden duyulan rahatsızlık var.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Süleyman Soylu'ya başsağlığı mesajı!Suç örgütleriyle mücadelede İçişleri Bakanımızın yanında olduk, yanındayız ve yanında olacağız. Binali Yıldırım arkadaşımızın oğlu üzerinden hedefe alınması asıl niyeti gösteren bir başka işarettir. Bu tezgahı da Allah’ın izniyle bozacağız” şeklinde konuştu.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir