} ?>

Errol Gerald’ın iddiası tekrar gündem oldu!

Bu millete uydurma bir tarih anlattıkları için günün  birinde gerçeklerin gün yüzüne çıkmak gibi bir huyu vardır. Ama bu konuşulanlar yıllar önce anlatıldı ama o günden bu güne eğitim ve resmi tarih kitaplarımızda pekte bir değişim olmadı. Resmi tarih ile büyüyenler bakalım bu sözler karşısında ne diyecekler..
Türk Y’ahudisi Errol Gerald’ın iddaları sosyal medyada tekrar gündem oldu. 2012 yılında katıldığı bir programda Türkiye Cumhuriyeti ve Mustafa Kemal hakkında çarpıcı yorumlar yapan Gerald, Mustafa Kemal’in S’abetay olduğu iddiasında bulundu.

Errol Gerald katıldığı programda “Türkiye’yi S’abetaycılar kurdu” iddiasında bulunurken Mustafa Kemal’in kuruluşta birlikte olduğunu açıkladı.
S’abetaycıların iki farklı kısıma ayrıldığı belirten Gerald, “S’abetaycıların bir kısmı Şam’a yerleşti, bir kısmı da Selanik’te kaldı. Selanik’te kalanlar harp okulunu bitirenler ve aralarında Mustafa Kemal de vardı. Mustafa Kemal’in en büyük düşmanı ise Enver’di çünkü Enver S’abetayist değildi.” İfadelerini kullandı.

Kapanışı Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasına bağlayan İsrail vatandaşı Türk Y’ahudisi Errol Gerald, Türkiye’yi S’abetay Mustafa Kemal’in kurduğunu açıkladı.

Kadir Mısıroğlu’nun anlattığı tarihi gerçeklerden dolayı her fırsatta üstada saldıranlar bu açıklamalar için nasıl bir tepki verecekler? Hiç bir tepki veremezler neden versinler ki? Ezberden öğrendikleri resmi tarihin yalanları ile yıllarını harcamışlar, inandıkları kendi doğruları dışında bir şey söylendiğinde ise duvara toslamış gibi oluyorlar.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir