} ?>

Gelde böyle sistemden adalet bekle..

Osmanlı adaletini islam adaletini islam hukukunu yok ettiler bu topraklardan sildiler kendi kafalarına  göre ordan burdan avrupalı devletlerden kanunlar aldılar bu kanunlarla ticaret ceza eğitim kanunu vs yaptılar gelinen  durum ortada toplumdaki yozlaşma gençlerdeki  hedefsiz insan  profili nereye  bu gidiş ? işte bunların temelinde bunun gibi kararlar var..
RTÜK ceza kesti mahkeme bozdu: Eşcinsellik ahlaksızlık değildir!RTÜK tarafından yayın ilkelerine aykırı programlara verilen cezalar idare mahkemeleri tarafından iptal edilmeye devam ediyor. Son olarak Fox Life televizyonundaki eşcinsel sahneye kesilen ceza, Ankara 1. İdare Mahkemesi tarafından iptal edildi.

Eşcinsel rezalet RTÜK’e takıldı..Fox Life’taki bir dizide, eşcinsel iki kadın arasındaki sapkın ilişki, Prime Time kuşağında ekranlara yansıtıldı. RTÜK’ün ceza kestiği ilgili sahnede, iki kadın arasında “Sen ne istiyorsan ben de istiyorum. Seni hep destekleyeceğimi biliyorsun tatlım.” şeklindeki diyalogtan sonra, öpüşme sahnesi yer aldı. RTÜK, eşcinsel ahlaksızlığın yer aldığı yayın sebebi ile, Fox Life’ın 5 gün süre ile yayın durdurmasına hükmetti.
Yapımcı şirketin başvurusunu inceleyen Ankara 1. İdare Mahkemesi, “Cinsel bir yönelim ‘ahlaksızlık’ olarak değerlendirilmemelidir. Lezbiyenlik olgusunun var olduğu bir dizinin izlenmesi toplumun bütün kesimleri için ‘ahlaksızlık’ olarak değerlendirilemez. Eşcinsellik olgusunun gösterilmesinin toplumsal değerlere zarar vermesinden söz etmek mümkün değildir.” açıklaması ile RTÜK’ün kestiği cezayı iptal etti..
Çanakkale’de  düsmana gögsünü siper eden ecdadımız böyle kararlar alanları görse yüzlerine tükürürdü, böyle bir sistem ile toplumu idare edecekseniz ecdadımız neden düsmanla savaştı? ecnebiler  kendi sistemlerini bize dayattıktan sonra savaşmanın ne kıymeti kaldı bre gafiller düşünmezmisiniz?

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir