} ?>

İhanet dolu sözler yeniden gündem de..

Milletin verdiği tepkiden sonra sözde bildiriye imza atan emekli amirallerin bir kısmı her ne kadar biz öyle demek istemedik  darbe ima etmedik vs diye söylemlerde  bulunsalar da sözde bildiri de imzası  bulunan Türker Ertürk’ün  ihanet dolu sözleri gündem geldi..
ODA TV yazarı Emekli Tuğamiral Türker Ertürk'ten skandal sözler: Sınırımızda PYD olsun! - Takvim104 emekli amiralin yayınladığı darbe bildirisine imza atanların arasında yer alan Emekli Tuğamiral Türker Ertürk’ün geçtiğimiz dönemlerde yaptığı bir açıklama yeniden gündem oldu. AK Parti hükümetini devirmeleri gerektiğini aksi halde dış güçlerin Türkiye’ye müdahale edeceğini iddia eden Ertürk’ün bu sözleri kimlerin maşası olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’ndan emekli 104 amiral eskisi, gece yarısı Montrö Boğazlar Sözleşmesi üzerinden AK Parti hükümetini hedef alan darbe imalı skandal bir bildiri yayınladı.

Milli iradeyi hedef alıp hükümete aba altından sopa gösteren amiral bozuntularına yurdun dört bir yanından tepki yağarken bildiriye imza atanlar arasında yer alan emekli tuğamiral Türker Ertürk’ün geçmişte yaptığı bir açıklama yeniden gündem oldu.

Terör örgütü PKK/PYD’ye verdiği destekle bilinen Ertürk yaptığı skandal açıklamada AK Parti iktidarını devirememeleri halinde uluslararası girişimlerin yapılacağını iddia etmiş ve şunları söylemişti:

“Yarın bir gün eğer biz demokratik girişimlerle bu iktidarı düşüremezsek Türk halkını da cezalandırabilecek uluslararası girişimler yapılacak.”

Darbe imalı ihanet bildirisine imza atanlar arasında yer alan Ertürk’ün bu sözleri kimlerin maşalığını yaptığını bir kez daha gözler önüne serdi.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

4 yorum

  1. 18YIL HÜKÜMET OL BU BU ADAMLARI KONUŞTURAN HÜKÜMET DERHAL ORDU MENSUPLARININ BEDAVA YAŞAM YERLERİ NDEN İLİŞİĞİ KESİLMELİ 104. KİŞİ KONUŞUYORSA AKP SUÇLU

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir