} ?>

İki yüzlü kaftancıoğlu

Kadın haklarından demokrasiden dem vuran zihniyet olan chp her fırsatta kendileri gibi düşünmeyen insanlara kin kusmaya devam ediyorlar.Kendilerine en ufak bir eleştiride  özgürlükten dem vuran  chp zihniyetindeki böyle  iki yüzlü insanlar var olduğu sürece bunların bu halk ile barışık olması mümkün değil..
Erdoğan’ın merhum annesine edilen küfrü onaylayandan kadın hakları savunucusu olur mu? Canan Kaftancıoğlu'nun küstah paylaşımı ortaya çıktıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan Karar’a göre İstanbul Sözleşmesi Türkiye tarafından fesh edildi. Karar sonrası LGBT savunuculuğu yapan isimler saldırıya geçti.

Kadın karşıtı Kaftancıoğlu kadın hakları savunucusu oldu..Türkiye’nin İstanbul Sözleşmesi’nden ayrılma kararının ardından CHP’nin terör örgütlerine yakınlığıyla bilinen İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sözde kadın hakları savunucusu oldu. Kararın alındığı gün sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan, sözde kadın hakları savunuculuğu yaparak, “Hiç canınızı sıkmayacak, gece yarısı operasyonlarıyla gasp edilen haklarımızı göreceksiniz söke söke yeniden alacağız” dedi. Erdoğan’a küstah söz sarf eden Kaftancıoğlu, partisinin il teşkilatı ile İstanbul Sözleşmesi’nin kaldırılmasını provoke etmek için sokağa da çıktı.
Öte yandan bugün kadın hakları savunucusu kesilen Kaftancıoğlu’nun geçtiğimiz yıllarda sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın merhum annesine edilen küfrü paylaştığı ortaya çıktı. Rezalet paylaşımı “Günün özeti ben yazmadım miki yazdı” notuyla paylaşan Kaftancıoğlu’nun ikiyüzlülüğü bir kez daha tescillendi.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir