} ?>

İmamoğlu açık açık tehdit etti..

İmamoğlu kim? İstanbul büyükşehir belediye başkanı…Daha öncesin de bir  hizmeti varmı bu halka ? yok.! ama yıllarca istanbul’a hizmet etmiş idarecilerin yapacağız dediği kanal istanbul için milleti tehdit ediyor..Bunlar ülkenin başına gelse ülkenin hali ne olur? Kanal istanbul’u sanki bu zihniyetin sırtına yapacak bu devlet..!
Erdoğan'ın acı reçetesine Kanal İstanbul'un iptali dahil mi? - Yetkin ReportİBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kanal İstanbul ihalesine gireceklerin af dileyerek kurtulamayacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 10 yıl önce ‘çılgın proje’ olarak duyurduğu Kanal İstanbul projesinde artık geri sayım başladı.

Proje için ihale süreci adım adım yaklaşırken; İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kanal İstanbul projesinde yer almaya hazırlanan isimleri açık açık tehdit etti.

AF DİLEME İLE KURTULAMAYACAKLAR

CHP’li İmamoğlu, Kanal İstanbul projesinin peşinde koşanların gelecekte af dileyerek kurtulamayacağını söyledi.
2021 Kanal İstanbul yılı olacak - Yeni ŞafakİBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Kanal İstanbul projesinin bugünlerde peşinde koşanlar, gelecekte af dileme ile kurtulamayacaklar.

BASİT BİR ŞEKİLDE SÜREÇTEN SIYRILAMAZLAR

Hukukun önünde hesabını verirler. Bugün bu işe para vermenin peşinde koşanlar ya da ‘ihaleydi, ne yapalım biz de almaya çalıştık’ diyenler sadece basit bir şekilde süreçten sıyrılamazlar.

AMA ULUSAL AMA ULUSLARARASI DÜZEYDE UYARIMI YAPIYORUM

Vatandaşın bu kadar karşı çıktığı bir meseleye hukukun önünde; ama ulusal, ama uluslararası düzeyde sektörlere ben uyarımı yapıyorum.” şeklinde konuştu.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir