} ?>

İnsanım’ diyen herkes dinlerken utandı!

İnsanlıktan nasip almamış birini görmek istiyorsanız bu zaatlara bakın, bir insa nasipsiz olduğunu bu kadarmı açık eder?  umudunu Türkiye’ye bağlamış onlarca mazlumu hiçe sayıp akılları fikirleri nerelerde nelerde geziyor bakarmısınız?
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın yabancıların faydalandığı bazı belediye hizmetlerine zam önergesi kabul edildi | NTVFitilini Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın ateşlediği faşist mülteci yaklaşımı bazı kendini bilmezler tarafından insanlık dışı ifadelerle dillendirilmeye devam ediyor.

Dinlerken bile utandıran sözler!
İzmir merkezli Ege’de Son Ses radyosunun sunucusu Murat Karakuş, mültecilerin konuşulduğu programda insan olan herkesi dinlerken bile utandıracak ifadeler kullandı.
CHP nerede tecavüz oradaSapık zihni ile kin kustu! Sözleri ile sapık bir ruh haline sahip olduğu anlaşılan Karakaş, Afgan vatandaşları insanlık dışı ifadelerle hedef aldı. Karakaş programın ilgili bölümünde şu çirkin sözleri sarfetti:

“Aslında Ukrayna’dan bayan mülteciler gelse bak o zaman hepimiz evimizde misafir ederiz. Gidiyor Afganistan’dan geliyorlar. Hwepsi sakallı sakallı leş gibi. Ukrayna’dan bayan mülteciler gelse daha güzel olmaz mı? Sen misafir edemezsin ama ben senin yerine iki üç tane ederim.”

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir