} ?>

İP’linin birisi yalanı ortaya attı! Koyun sürüsü inandı…

Bu ülkede öyle bir kitle varki ne kitlersen kitle kabul ediyorlar, araştırma yok.. işin aslı nedir diye peşine koşmazlar ama hemen önlerine gelen habere inanırlar.. İşte o yalanlardan biriisi..
Son dakika: Ankara'da korkutan yangın! Siyah dumanlar yükseldi - Son Dakika HaberlerCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Yüksek Askerî Şûra üyeleriyle birlikte Anıtkabir’i ziyaret ettiği sırada Anıtkabir’e yakın bir noktada yangın çıktı. Dumanlar gökyüzünü kaplarken, yangına ilişkin açıklama Ankara Valisi Vasip Şahin’den geldi. Vali Şahin twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Ankara YHT Gar binası yanındaki inşaatta izolasyon malzemelerinin tutuşması sonucu başlayan yangın itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesinin ardından kontrol altına alınmış olup; soğutma çalışmaları devam etmektedir.” dedi. Yangın Vali Şahin’in açıklamasından kısa süre sonra da tamamen söndürüldü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Anıtkabir ziyareti sırasında yangın çıktı, dumanlar bir gökyüzünü kapladıİP’linin birisi yalanı ortaya attı… Sosyal medya hesabından o anlara ilişkin bir fotoğraf paylaşan İYİ Parti Hukuk Danışmanı Orhun Bilenler, “Maalesef Anıtkabir yanıyor.” yalanını ortaya attı. Gerçeği araştırıp öğrenmek yerine İP’li Bilenler’in mesajına inanan koyun kitle, sosyal medyadan ‘Anıtkabir’ provakasyonuna başladı.
AK Parti iktidarını asılsız bir bilgi ile hedef alan koyunlardan bazıları.


Fitilini ateşlediği provakasyona destek verdi!. İP’li Orhun Bilenler, yalanı deşifre edildikten sonra ‘Maalesef Anıtkabir yanıyor.’ mesajını silerek, yeni bir paylaşım yaptı. Bilenler, “Anıtkabir’e çok yakın bir yerde çıkmış yangın. 1 haftada 2inci defa Anıtkabir yakınlarında yangın çıktı. 30 yıldır burada oturuyorum, hiç böyle bir şey görmedim. Değil Anıtkabir’in taşına, bahçesindeki ağacın yaprağına zarar vermeye kalksınlar canını koyacak milyonlardan biriyim.” diyerek fitilini ateşlediği Anıtkabir provakasyonuna destek verdi.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir