} ?>

İYİ Partili Lütfü Türkkan kendini çok fena rezil etti

Vekil olmuş bir partinin grup başkan vekili olmuş ama daha paylaştığı şeyin kime neye ait oldgunu  bilmiyor bunlara ülkenin idaresi verilse ne yaparlar siz  düşünün, yani mevcut idarecileri karalamak ve kötülemek için resmen adamlar tetikte bekliyorlar ve her defasında rezil oluyorlar.. bunlar rezil olmaktan bıkmadılar…
İYİ Partili Lütfü Türkkan kendini rezil ettiÇiftçinin elinde kalan patates ve soğanlar ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı. Muhalefet, yapılan yardımı görmezden gelip hükümeti eleştirerek yapılan yardımlara çamur atma yarışına girdi.

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, yapılan yardımları eleştireyim derken rezil oldu.

ÖNCE ELEŞTİRDİ SONRA SİLDİ

CHP’lilerin 8 kişilik ekiple yaptığı yardıma ait fotoğrafı paylaşan Türkkan, “Bu yardım paketinin tesliminde, insanın gözü Vali’yi de arıyor ister istemez” paylaşımını yaptı. Ancak, gerçeği sonradan fark eden Türkkan, paylaşımını sildi.
Geçtiğimiz yıl İstanbul’da yardım dağıtmaya çıkan CHP’li ekip yapılan çalışmayı şova çevirmişti. CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi ve beraberindeki heyet bir koliyi 8 kişi birlikte vermişti.

Koronavirüs nedeniyle evde kalan ihtiyaç sahiplerine yardım dağıtma kararı alan CHP, Sultanbeyli’de sahaya indi.

İhtiyaç sahibi bir aileye 1 adet koli yardımı yapıldı. Koliyi ev sahibine, 8 kişi teslim etti. CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi ve beraberindekilerden oluşan heyetin koliyi verdiği anlarda, flaşlar patladı.
Vefa Destek Grubu’nun çalışmalarını doğru bulmayıp, “Bir elin verdiğini diğer el görmeyecek” parolasıyla sahaya inen CHP’lilerin bu görüntüyü vermesi, sosyal medyada tartışmaların fitilini ateşledi.
İyi partili Lütfü bey bu rezil olmasından sonra bir daha meclis kürsüsüne cıkmaz,eğer zerre utanması var ise..Muhalefetin vekilide seçmenide resmen algı için yarışa girmişler ne verseler ellerine hazine bulmus gibi oluyorlar..Yeterki mevcut hükümeti karalayacak bir durum olsun…Allah bunları her defasında böyle rezil ediyor..

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir