} ?>

Kendi reklamı için milletin parasını harcamak..

Makam mevki sahibi olunca milletin parası ile kendi reklamını yapmak kadar kolay bir iş olmasa gerek… İzmir Büyük şehir belediye başkanı’da tam da bunu yapmış.Şehrin altyapı sorunu varken  kimi yerlerin de kokudan insanlar burunlarını tıkarken başkan bey kendisinin reklamı için korkunç paralar harcıyor..
İzmir'in kokusu çıktı - TakvimSon dakika haberine göre; CHP’li İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer, 25 Mayıs 2020 tarihinde sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki resmi hesabından, “Sadece insanların değil İzmir’deki bütün canlıların başkanı Tunç Soyer başkanımız” paylaşımı yapmıştı. İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in; 3 yılda sosyal medyaya 722 bin 500 TL ödeme yaptığı ortaya çıktı.

“Endişeyle takip ediyoruz” İzmir Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Avukat Özgür Hızal, “İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medyaya ayırdığı bütçe her geçen yıl katlanarak artıyor. Endişeyle takip ediyoruz” dedi.

“Gelecek yıllardaki ihaleler için şimdiden korkuyoruz” Sabah’ın haberine göre; AK Parti İzmir Gençlik Kolları İl Başkanı Recep Tayyip Taslak da; “CHP’li İzmir Büyükşehir Belediyesi 3 yılda sosyal medyaya yaklaşık 722 Bin 500 TL ödeme yapmış. Attıkları her tweet, binlerce TL değerinde. Her yıl ödemeler artmış, gelecek yıllardaki ihaleler için şimdiden korkuyoruz” ifadelerini kullandı.

Tunç Soyer: İzmir’deki bütün canlıların başkanı Tunç Soyer başkanımız
İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in hesabının troller tarafından yönetildiği bir kez daha belgelenmişti.

Tunç Soyer’in, 25 Mayıs 2020 tarihinde Twitter’daki resmi hesabından, “Sadece insanların değil İzmir’deki bütün canlıların başkanı Tunç Soyer başkanımız” paylaşımı yapmıştı.

Soyer, söz konusu paylaşımına Kerem Ziya Yangöz’ün, “Her sabah belediyeye gelirken durup kuşları beslediğini biliyor muydunuz? Tunç Soyer” ifadelerini etiketlemişti.

Tunç Soyer’in trollerinin; Tunç Soyer’in hesabını karıştırdığının ortaya çıkması kamuoyunda tartışmalara neden olmuştu. Soyer, kişisel sosyal medya hesabını kullanan kişinin istifa ettiğini belirtmişti.

Soyer, “Kişisel sosyal medya hesabıma mesajları girmekle sorumlu bir personel, kendi hesabından attığını düşünerek bir paylaşımda bulunmuştur. Hatasını fark edip sorumluluğu gereği istifasını vermiştir. Tunç Soyer veya İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bir tek sahte hesabı yoktur” iddiasında bulunmuştu.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir