} ?>

Kendilerinden birisi itiraf etti..

İnsanları algı ile nasıl yönlendirdiklerini yönlendirebilecekleri konusunda ders veriyor..Bu konuda kitap yazacak kadar uzmanlaşmışlar, Bu sözde  gazetece  zaten hep bu video dakonuştuğu gibi algı peşinde koşmuyor mu? Chp zihniyetinin algı peşinde koştuğunun en açık itirafıdır bu video..Yapıyorlar sonra böyle itiraf ediyorlar..Chp seçmenine de ne verseniz yiyor sorgulamadan..Sedef Hanım daha önce de Çin’e giden tren konusunda algı peşinde koşmuştu…
CHP yandaşı Sözcü'nün yazarı Özlem Gürses'in çektiği tren videosu dalga  konusu oldu! - TakvimCHP’nin 128 Milyar Dolar nerede, yalanının nasıl ortaya çıktığı belli oldu. CHP yandaşı TELE1 spikeri Sedef Kabaş, katıldığı programda söyledikleriyle ‘yalanı’ gözler önüne serdi.

CHP’nin diline doladığı 128 Milyar Dolar Nerede? yalanının nasıl ve neden ortaya çıktığı belli oldu. CHP yandaşı TELE1 muhabiri Sedef Kabaş katıldığı bir programda, adeta itiraf niteliğinde açıklamalarda bulundu.

“ÖNCE BİR YALAN ATIN VE ARDINDAN KİTLELERİN O YALANI NASIL KUCAKLADIĞINI SEYREDİN”

Kabaş açıklamasındaki, “Kitleleri etkilemek istiyorsanız, ortaya kocaman bir yalan atın. Ama çok büyük bir yalan olsun. İkinci kriter çok basit bir yalan olsun. Sonrasında da bu basit ve çok büyük yalanı sürekli tekrar et. Ve ardından kitlelerin o yalanı gerçekmiş gibi nasıl kucakladığını otur seyret.” sözleriyle, CHP’nin bu iftiralarının kaynağı ve neye hizmet ettiği de gözler önüne serilmiş oldu.

MERKEZ BANKASI BAŞKANI KAVCIOĞLU VE ALTUN’DAN YALANLAMA GELMİŞTİ

Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu yaptığı açıkalamada, “Söz konusu döviz işlemleri, işlem platformları üzerinden o günkü piyasa koşulları ve fiyatları çerçevesinde gerçekleştirilmiştir. Herhangi bir kesime, banka veya firmaya ayrıcalıklı döviz işlemi gerçekleştirilmesi söz konusu değildir. Anılan platformlarda piyasa dinamiklerinden bağımsız, piyasa dışı fiyatlardan belirli taraflar seçilerek işlem yapılması mümkün değildir” ifadelerine yer verdi ve CHP’nin iftira kampanyasını resmen boşa çıkardı.
Şahap Kavcıoğlu'ndan 128 milyar dolar açıklaması“KAYIP TEK 1 KURUŞUMUZ DAHİ YOK”

Kavcıoğlu’nun bu açıklamalarını referans gösteren İletişim Başkanı Fahrettin Altun, konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Altun, “‘128 milyar dolar kayıp’ iftirfasına karşı ısrarla hakikati söylemeye devam edeceğiz; kaybolan tek 1 kuruşumuz dahi yok. Tüm işlemler ve rakamlar şeffaf bir şekilde ortadadır. Türkiye, tüm yalan ve iftira kampanyalarına rağmen istikrarla büyüyecek” dedi.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir