} ?>

Kimler kimlerin yanında kime destek veriyor?

Her fırsatta milliyetçilikten dem vurup genç nesilleri bir şekilde kendi safına çekme derdinde olan zihniyet iyi partili vekil bu defa başka bir skandala imza atarak pkk’ya destek olanlara haksızlık yapıldığını dile getirdi.. Bu kadarı olmaz pes doğrusu..Milletin vergisi ile paşa paşa yaşayıp millete düşmanlık ediyorlar..!
İYİ Partili Lütfü Türkkan'dan PKK sevici Melis Alphan'a skandal destek
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, terör örgütü PKK propagandası yapmaktan yargılanacak olan Melis Alphan’a destek verdi. Alphan’ın gazetecilik yaptığını iddia eden Türkkan, sosyal medya hesabından “Melis Alphan’ın yanındayım” paylaşımında bulundu.

Alphan hakkında terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın resimlerinin giyildiği bir organizasyonun fotoğrafını paylaşmasının ardından terör örgütü propagandası yapmak suçundan soruşturma başlatılmıştı.

PKK propagandasından hakim karşısına çıkacak olan Alphan’a İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan destek çıktı.

“Melis Alphan’ın yanındayım” yazarak sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Türkkan, Alphan’ın gazetecilik yaptığını ileri sürdü.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir