} ?>

Köşe bucak kaçma cevap ver..

İstanbul sözleşmesinin fesh edilmesinden sonra muhalefet kanadından tepki gelmişti..Bu tepkiyi İyi parti genel başkanı Meral Akşener danıştay’a başvurarak istanbul sözleşmesinin fesh edilme kararının iptalini istemişti..yumusaklardan ise meral akşener’e bu konuda büyük destek gelmişti..Akşener bu sorulara cevap verebilecek mi?
Milli Sayfa - Ali Karahasanoğlu : Konuş Hacı Meral, kimden yanasın? | FacebookYeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu, LG’BT’li sapkınların “anne” dediği İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e zor sorular yöneltti.

LG’BT destekçileri, İstanbul Sözleşmesi’nin iptaline karşı çıkan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e olan desteklerini gözler önüne serdi. Çeşitli pankartlar açan sapkınlar, “Teşekkür ederiz Meral anne” ifadesini kullanarak kendi savundukları değerlere de muhalif söylemler de bulundu.
LGBTİ+'lardan Meral Akşener'e teşekkürTüm bunlar yaşanırken, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener LG’BT’lilerle görüntü vermemek için köşe bucak kaçtı.

Akit TV’de Murat Alan’ın sunumu ve Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu’nun yorumlarıyla ekranlarınıza gelen Manşetlerin Dili’nde, Akşener ve LG’BT sapkınları arasındaki dostluk da konuşuldu.
Şeffaflıktan söz ediyorsa açıklamalı! Muhafazakar Davutoğlu Milli Güvenlik Akademisi'ne nasıl gitti? - Yeni Akit Gazetesi - Haber OfisiToplumsal Cinsiyet Eşitliği saftasında, cinsiyet ayrımlarının ortadan kaldırılmaya çalışıldığını vurgulayan Karahasanoğlu, “Pankartta ‘Meral Anne’ diyor. Ne annesi? Toplumsal cinsiyet eşitliğinde anne-baba yok. Ne anne var, ne baba var, ne oğul var, ne kız var. Üçüncü bir oluşum var. Birey var. Burada işlerine gelince anne, baba, oğul, kız, kadın diyorlar ama işlerine geldiğinde de toplumsal cinsiyet eşitliği diye önümüze dayatıyorlar.” dedi.

Geçtiğimiz yıl Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın eşcinsel sapkınlığına karşı İslami hükümleri okuması sonrası Ankara Barosu’nun yaptığı skandal açıklamayı hatırlatan Karahasanoğlu, İYİ Parti’nin de kısa bir açıklama yaparak baroya karşı çıktığını söyledi.

Bugün yaşananların tam tersi olduğunu vurgulayan Karahasanoğlu, “Geldik şimdi bu güne… Şimdi bu ne? Nedir bu?” dedi. Karahasanoğlu, “Görüşüyorlar, görüşmekten utanmıyorlar ama aynı fotoğraf karsinde görünmekten utanıyorlar. Görüştükten sonra, o dakikadan sonra artık sizin aynı fotoğraf karesinde görüntü verip vermemenizin bir önemi yok. Siz Danıştay’a başvuru yaptıktan sonra, İstanbul Sözleşmesi’nin feshi iptal olsun, diye imza attıktan sonra artık LG’BT’liler size gelmişler, gelmemişler…” ifadelerini kullandı.
Aynı yerden mi talimat alıyorlar?Mağdur kadınların İstanbul Sözleşmesi’nin feshedilmesinden memnun olduğunu ancak LG’BT’lilerin memnun olmadığını dile getiren Karahasanoğlu, “Mağdur kadınları koruyor olsaydı onlar İYİ Parti’nin kapısına giderdi. LG’BT’liler teşekkür ziyaretine gidiyor Meral Akşener’e. Demek ki İstanbul Sözleşmesi LG’BT’lileri savunuyor, meşrulaştırıyormuş, onlara fazladan haklar sağlamaya çalışıyormuş.” diye konuştu.

1 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir