} ?>

Kuytul neyin peşinde .?

Dünyada bir çok ülkede salgın konusunda tam kapanmaya giderken, devlet idarecilerimiz esnafın ve toplum mağdur olmaması için tüm imkanlarını kullanarak sağlık sisteminin kitlenmemesi ve ekonomik olarak  toplumun en az zararı görmesi için  canla başla çalışırken bu adam neyin peşinde ?
Alparslan Kuytul kimdir, Nereli, kaç yaşında?Geçtiğimiz yıl koronavirüs tedbirleri kapsamında Teravih Namazı’nın kılınmamasına karşın, beraberindeki kalabalıkla yol ortasında namaz kılmaya kalkarak provokasyona soyunan Alparslan Kuytul, yeniden sahneye çıktı. “Ben bu sene de zaten bekliyordum. Ramazan’a şurada 15 gün kaldı. Aynı laflar yeniden gündemde.” diyen Kuytul, AK Parti iktidarını akıl dışı sözlerle hedef aldı: Ramazan’ı sönük geçirtecekler. Niyetleri bu. ‘Herkes evine kapansın’ diyecekler ama iş hayatını yine büyük ihtimalle devam ettirecekler. Olan yine camiye olacak, yine Ramazan’a olacak.” dedi.

İslam düşmanlığı ile itham etti! “Bu yaptıkları İslam düşmanlığı, başka birşey değil.” diyerek ağır hakaretler savuran Kuytul, “Müslümanlar bunun mücadelesini vermek zorundadır. Bunun önüne geçilmesi gereklidir. Ben o zaman bu meseleye dikkat çektim. Bazı tarikatlar ve hocalar bana tepki gösterdiler. ‘Bir tek siz mi Müslümansınız?’ dediler. Sen de Müslümansan sen de tepki göster. Madem Müslümanmışsın, görmüyor musun bu yapılanı?” ifadelerini kullandı.
Alparslan Kuytul: 15 Temmuz'un derin ayağı da ortaya çıkarılsın - Son DakikaYakışıksız uslüpla kendisine tepki gösterenleri eleştirdi..Kendisine tepki gösterenleri de yakışıksız bir uslüpla eleştiren Kuytul, şunları söyledi:

“Sen bugüne kadar hangi meseleye tepki gösterdin? ‘Biz de Müslümanız. Biz de isteriz Teravih Namazı kılalım. Biz de isteriz Ramazan çalışmaları olsun. Ama işte Covid 19 var’ falan diyorlar. Sen inanıyor musun? Sakalından utan sakalından.”

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

1 yorum

  1. Hüükümet ile ne uğraşıyorsun sen kuytul git chp ile uğraş tkp ile uğraş pkk ile uğraş sen neayaksın anlamadık hakka giden yoldayım diyorsun bu yolda hep müslümanlara vuruyorsun hakka giden yolda şeriat devleti olana kadar gevura vurulur Allah diyene vurulmaz ahmak herif seni

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir