} ?>

Meral Akşener poz vermeye utandı..!

Türkiye’nin istanbul sözleşmesinden çekilmesinden sonra kimi kesimler sözleşmeden cekildğimiz için tepki verdiler,bunlardan biriside iyi parti genel baskanı Meral Akşener di.İstanbul sözleşmesinden cekilmenin iptali için danıştay’a başvuruda bulundu..Buna destek ise geçikmeden yumusaklardan geldi..
LGBT dernekleri İYİ Parti Genel Merkezi önünde toplandı | A Haber muhabiri ayrıntıları canlı yayında aktardıBir grup L’GBT’li sa’pkın, aileyi hedef alan fesat İstanbul Sözleşmesi’nin feshi kararının iptali için Danıştay’a başvuran İP Genel Başkanı Meral Akşener’le görüştü. Akşener, eş’cin’sel sa’pkınlarla görüşme yaptı, ancak poz vermekten utandı.

Sa’pkınlar daha sonra basın açıklaması yaptı.

Akşener’le bir görüşme yaptıklarını anlatan sapkın grubun sözcüsü Beray Göksu Eroğlu, İP’e, İP Genel Başkanı Meral Akşener’e, ve L’GBT’li sapkınlara sahip çıkan isimlere teşekkürlerini iletti.İYİ Parti önünde toplanan LGBT'li sapkınlardan 'özel' teşekkür!Öte yandan sapkınların sözcüsü, terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP’nin Eş Genel Başkanı Pervin Buldan’a, CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’na ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na da teşekkür etti.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir