} ?>

Meşru göstermeye çalıştılar

Bunlar ne zaman mazlumların yanında olacaklar acaba? Bizden gözüküp ama asla bizim değerlerimizle uzaktan yakından alakası olmayan bu şahısları daha yakından tanıyın..
Mazlum Fili’stinlilere uçaklarla ve tanklarla bomba yağdıran zalim siy’on’istlere destek CHP’ye yakın Halk TV’den geldi. Sözde gazeteci Nur Batur Halk TV ekranlarında İ’sr’ail’i musum gibi göstermeye çalıştı.
CHP'nin kanalı Halk TV'de skandal sözler: ABD isterse Boğaziçi'ne el koyabilirBatur’un sözleri şöyle:

1999’da te’rörist Ö’calan’ı Türikye’ye veren CI’A ve MO’SSAD idi. İsr’ail için şu söyleniyor. Türkiye topraklarında bile gözü var deniyor. İsr’ail’in tek amacı Ortadoğu’da kalmaktır. Bu AB’nin de Rusya’nın da ABD’nin de ortak görüşürüdür. Yah’udilere öyle bir soykırım uygulandı ki bunlara bir vatan bulmak gerekiyordu. Fili’stin topraklarını tercih ettiler. İsr’ail Türkiye’ye düş’man mıydı? Baştan itibaren bunun böyle olduğunu düşünmüyorum. AK Parti iktidarı İslami Ci’had, Müsl’üman Kar’deşler gibi gruplara destek verince İsr’ail de kendi güvenliği açısından onlar da bu sefer PK’K’yı destekledi.
CHP yandaşı Halk TV'de skandal yayın: ABD isterse Boğaziçi'ne el koyabilir - TakvimDaha önce de başka bir skandal açıklamaya imza atmıştı..CHP yandaşı Halk TV’de Boğaziçi Üniversitesi’ndeki provokasyona ilişkin konuşan Yazar Nur Batur skandal ifadeler kullandı. ABD’nin Türkiye’ye müdahale edebileceğini savunan Batur, ‘Boğaziçi arazisinin üniversite kullanımı için verdiler. Aksi durumda el koyabilirler’ diye konuştu.

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir