} ?>

Milleti açık açık tehdit etti

Azgın azınlık istediklerini alamadıkları zaman çılgına dönüyorlar , tabi bunların böyle azgın davranmasının  sebeplerinden biride mufazakar kesimin bunlara karşı sessiz kalmasından..
CHP yandaşı Can Ataklı haddini aştı: Sokağa çıkamayacaksınız - TakvimGeçtiğimiz günlerde halkın oylarıyla başa gelen Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı Filis’tinli Müslümanları çoluk çocuk demeden vahş’ice katl’eden işg’alci t’erör devleti İs’rail’in başbakanı Binya’min Net’anyahu ile bir tutan ve te’rör ö’rgütü PK’K’nın siyasi uzantısı H’DP’ye bakanlık vaadinde bulunan CHP ile ittifak kuran İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Rize’de vatandaşlara hakaretler savurdu.

Rize’nin İkizdere ilçesine gelerek esnafı ziyaret eden Akşener kendisine tepki gösteren vatandaşlara yönelik “Sus konuşma”, “İşine bak”, “Defol burdan” şeklinde skandal ifadeler kullandı.
Can Ataklı, Rizelilere hakaret ettiCHP yandaşı TELE1’in sunucusu Can Ataklı ise Akşener’i eleştirmek yerine Rizelilere hakaretler ve tehd’itler savurdu. Vatandaşları alenen tehdit eden Ataklı bununla da yetinmeyerek Başkan Erdoğan hakkında küstah sözler sarfetti.

Vatandaşlara skandal tehdit..Vatandaşlara yönelik nefret söylemlerine tam gaz devam eden Ataklı, “Sonu çok kötü olacak” diyerek vatandaşları tehdit etti.

Meral Akşener’e sitem eden Rizelilere “kiralık” diyen Ataklı yaptığı skandal açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“‘Vatanımız seviyoruz, Erdoğanımızı yedirmeyiz, Netenyahu benzetmesi yapamazın’ diyen bir sürü sersem adam sokaklarda. Vazgeçin sonu çok kötü olacak. Sokağa çıkamayacaksınız. Silivri dolacak yer kalamayacak.” dedi işte o konuşma.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir