} ?>

Milletin değerleri ile resmen dalga geçtiler

Bu milletin temel değerleri ile dalga geçiyorlar toplumun bir kısmı ise bunları kahkaha atarak izliyor.. Nasıl bu hale geldik ? nasıl yozlaştık ? nasıl bunlara prim veriliyor anlamak mümkün değil.. Yazıklar olsun bu zihniyete.. Kanal D’de yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 sözde komedi programı geçtiğimiz Pazar günü yayınladığı bir öğrenci skeci ile tepki çekti..
Skeçte manevi değerler üzerinden komedi yapmak isteyen Yılmaz Erdoğan’ın öğrencileri İslami değerleri bir çırpıda silip attı.

Ahlaki değerlerin yerle bir edildiği anlarda Yılmaz Erdoğan ve oyuncular ilginç bir şekilde gülme krizine girdi. Her yaştan ve her kesimden insanın seyrettiği programla ilgili alttan alta bazı mesajların verildiği öne sürülüyor.

Oynadıkları bir sahnede gusül abdesti ile dalga geçen skeç oyuncuları sosyal medyada tepkilerin odağı haline geldi.

“Yaptığınız komedi ya bel altı ya da İslam’a saldırı” yorumları yapılırken birçok kişi RTÜK nerede yorumları yaptı

Hemen hemen her evde televizyonun bulunduğu Türkiye’de çocuklarıyla birlikte televizyon ekranlarının karşısına geçen aileler, bu tarz programların, çocuklarının ahlaki gelişimlerini olumsuz etkilenmesinden korkuyor.

Aileler, son dönemde özellikle televizyon kanallarında yayınlanan programların ardından ortaya çıkan bu tehlikeli duruma önlem alınmasını istiyor.
İşte müslümanların değerleri ile dalga geçilen video..

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

8 yorum

  1. Saygıdan bahsedip, özellikle dini değerlerle dalga geçerek izleyicilere kasıtlı saygısızlık yapmak nasıl bir çelişki? Kendi adıma Yılmaz Erdoğan seviyesiz bulduğum için izlemiyorum.
    Bizler izlemeyelim onlarda ya düzelsinler yada ortadan kalksınlar.

  2. Milli manevi edebi ahlaki değerleri olmayan insanlar .Toplumuda kendileri gibi yapmaya çalışırlar .

  3. Bu rezaletten başka bir şey değil bu bir saldırı. Göz göre göre apaçık dalga geçme haram olsun size ve sizin gibi düşünenlere bu milletin bu ülkenin verdiği imkanlara haram olsun .saygısızlar düşüncenizle ,oyununuza düşün …….

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir