} ?>

Nereye gidiyor bu gençlik

Ülkemiz de  23 milyon tiktok kullanıcısı var buda onlardan birisi,bu gidiş nereye demeden edemiyor insan,şuursuz hedefsiz amaçsız bir nesil yetişiyor kimse bunun önüne geçmiyor..eline telefonu alan sosyal medyada fenomen olmanın peşinde..İşi o kadar ileri götürüyorlar ki..
Sosyal medyada büyük skandal! Canlı yayında şehitlere küfrettiBitlis’in Tatvan ilçesindeki helikopter kazasında 11 askerimiz şehit düştü. Türkiye şehitlerin acısını yaşarken, sosyal medyada yayılan bir video büyük tepkilere neden oldu. TikTok hesabından canlı yayın yapan Yonca B. (23) isimli kendini bilmez kıza bir takipçisi şehitlerin olduğunu hatırlattı.

Ağza alınmayacak küfürler..Bu hatırlatma karşısında deliye dönen ve ağza alınmayacak küfürler ederek salya akıtan Yonca B şunları söyledi:

“S….. git. A… k..duğum oğlu. Çok da s.k.meydi bu saatten sonra şehit, mehit. Biz de üzüldük, biz de ağladık ama hayat devam ediyor. Ömür bir günlük dünya, belki ben yarın öleceğim. Ben eğlenmek zorundayım. Başımız sağ olsun, çok üzüldük, ağladık yeter yani a… s..tuğumun oğlu. Madem şehit var TikTok izlemeye girmeyeceksin. Şerefsiz, bulurum seni.”

Tepkiler gelince ağız değiştirdi..Görüntülerin yayılmasının ardından yeniden bir açıklama yapan TikTok beyinli, “Üzerime atılan bu iftirayı kabul etmiyorum. Beni gerçekten çok üzdü. Ben orada şehitlere asla küfretmiyorum. Ben Türk babanın, Türk kızıyım. Ben bayrağıma, milletime, ş’ehitlerimize kanımı verecek kadar çok saygı duyuyorum. Böyle bir karalama yaptığınız için ben çok üzgünüm. Yanlış anlaşıldığım için çok üzgünüm, asla korkumdan değil” diyerek ağız değiştirdi.

Çok sayıda ihbar yağdı..Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, de sosyal medya üzerinden yaptığı yayında, Bitlis’teki helikopter kazasında şehit olan askerlere hakaret eden ve adının Yonca B. (23) olduğu öğrenilen genç kız hakkında çok sayıda ihbar aldı.

Harekete geçen polis ekipleri, Yonca B.’yi gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından Yonca B., adliyeye sevk edildi.Tepkiler sonrası Türk bayrağı koydu..Sosyal medyada gündem olan ve büyük tepki gören Yonca B.’nin, olayın ardından profil fotoğrafını Türk Bayrağı olarak değiştirdiği görüldü..

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

1 yorum

  1. Hatice değil netice lazım bize tutuklandımı onu söyleyin bana tiktok hesabıda kapatılsın hemen

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir