} ?>

O densiz CHP’li çıktı..

Her fırsatta atatürk arkasında saklanıp bu toprakların gerçek sahiplerine ikinci sınıf vatandaşı olarak gören zihniyetin ürünü insanları yakmaktan bahsetmişti..Her seçimde yenilip sandığa  gönüldükleri halde halen yenilgiyi kabul etmeyip kendileri gibi düşünmeyenler hakkında akla ziyan düşünceler içinde olan kafataşcı zihniyet.
'AK Parti kongre salonunu yaksak' çağrısı yapmıştı: O densiz kadın CHP'li çıktıDün düzenlenen AK Parti 7. Olağan Kongresi, Bilgen Alkan adındaki densiz bir kadın tarafından skandal ifadelerle hedef alındı. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Alkan adlı kadın, akıllara zarar ifadeler kullandı:

“O spor salonuna şu anda 3 bidon benzin dökülüpü ateşe verildiğinde memleket yüzde 70 oranında kurtuluyor, bilmem farkında mısınız?”

Geçmiş paylaşımları ortaya çıktı..Bilgen Alkan adlı kadının paylaşımına tepki yağdı. Öfkeden gözleri dönmüş Alkan’ın geçmişteki paylaşımları da ortaya çıktı.
Bilgen Alkan, terör sevici HDP’li Figen Yüksekdağ ile yakın ilişkisi sebebi ile tepki üstüne tepki alan CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun hayranı çıktı. Diğer paylaşımlarından da CHP’li ve Kemalist olduğu anlaşılan Alkan’ın skandalı için, CHP’den bir açıklama gelmedi.Bu sözleri muhafazakar kesimden bir insan söylemiş olsaydı o insanı kemalistler linç ederlerdi

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir