} ?>

O Kulüplerle bağlantısı deşifre oldu..

İnancı gereği namaz kılan veya sarık saran bir askeri diline dolayan kansızlar, yıllardır lions kulüplerinde cirit atan bu zaatlara neden ses etmezler? Kim lan bu lions kulüpleri kime neye hizmet eder? Sözde bildiride imzası olan ( Türker Ertürk) Bu ülkedeki müslümanları irticacı vs diye hedef tahtasına koyan kanı bozuk kansızlar kıyıda köşede bu lions kulüplerinde fink atanlara neden tek satır yazı yazmazsınız?
Darbe imalı bildiriye imza atan Türker Ertürk'ün Lions Kulübü ile bağlantısıBu topraklar zaten sarıklı insanların mücadelesi ile kazınılmadı mı? Bizim dedelerimiz sarıklı değilmiy di? Müslümanın sarıgı neden size bu kadar batıyor? Bizim dedelerimiz ingilizin şapkası bu milletin kafasına giydirilsin diyemi savaşmıştı? Yoksa azgın azınlığın sesi biraz fazla çıktığı için mi bu lions kulüplerinde fink atanların farkın da değilsiniz? Yani bu zaat emekli istediği yerde olur diyorsanız,bunun gibiler emekli olmadan da böyle yerlerin vazgeçilmez adamı idi.. Milletin seçtiklerine aba altından sopa gösterenlerin köküne bakın bu ve buna benzer kulüplerin daimi adamlarıdır..!

104 amiral eskisinin hazırladığı darbe imalı gece yarısı bildirisinde imzası olan Türker Ertürk’ün, mason uzantısı Lionas Külüpleri ile içli dışlı olduğu ortaya çıktı.

Altın Aslan Lions Kulübü’nün etkinliğine konuşmacı olarak katıldı…21 Eylül 2020 günü ‘Dünya Barış Günü’ kapsamında Altın Aslan Lions Kulübü’nde bir etkinlik düzenlendi. Etkinliğe davet edilen kişilerden birisi de darbe imalı bildiride imzası olan Türker Ertürk’tü. Ertürk’ün konuşmacı olarak katıldığı etkinliğin haberi de Lions Kulübü’nün resmi internet sayfasında paylaşıldı.
Çiftehavuzlar Lions Kulübü’nden teşekkür plaketi!..Türker Ertürk, Çiftehavuzlar Lions Kulübü’nün organize ettiği öğle yemeğine de katıldı. İstanbul Ataşehir’de düzenlenen öğle yemeğine, Ertürk ile birlikte, Emekli Genel Kurmay 2. Başkanı ve 1. Ordu Komutanı Orgeneral Ergin Saygun da katıldı. Etkinlikte, Saygun ve Ertürk’e plaket takdim edildi.
Türker Ertürk’ün, gözaltına alındığında, sağlık sorunlarını öne sürerek, “63 yaşındayım. Uzatmanın gayri hukuki olduğunu söylemek istiyorum. Kaçma, delil karartma şüphem yok. Nezarethane koşulları hijyen değil. Covid olma ihtimalimiz çok yüksek.” dediği öğrenilmişti.

Sözde bildiriyi yayınlayanların kökü nereye dayanıyor daha iyi anlaşılıyor mu ?

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir