} ?>

Öğretim görevlisinden derste skandal sözler..

Ümmet bilincinde olmayanlar ümmet demenin anlamını nerden bilsinlerki.. Resmi tarihin yalanları iyi büyüyen zihniyet ümmet düşsmanlığı yapıyor.. Kaldıki resmi tarih arapları hep ihanetçi vs diye anlattığı için kemalist eğitim sisteminden geçen eğitmelerinin bazılarının böyle düşünmesine çokta şaşırmamak lazım..
Öğretim görevlisinden derste skandal sözler! ‘Ümmet anlayışı bir işe yaramıyor’Kastamonu Üniversitesi Türk Dili Bölümü Öğr. Gör. Semra Altıkulaç, öğrencilerine uzaktan eğitim dersi verdiği esnada, Peygamberimiz ve Araplar için kullandığı ifadeler tepki çekti.

“Peygamber ölür ölmez…”Tarihteki Türk-Arap ilişkilerini anlatan Altıkulaç, “Türk tarihi boyunca Arapların Türklere faydasını hiç görmedik. Arapların bence kendilerine de faydası yok. Peygamber ölür ölmez ikilik çıkaran manyak bir toplum. Peygambere eziyet etmişler. Bizim kadar sahip çıkmamışlar. Bugün altın tuvaletlere ediyorlar ama dünyadaki Müslümanlar aç. Ben de Araplardan bize hiçbir fayda gelmeyeceğini bilen bir insanım” dedi.
Ümmeti dirilişi üstüne afaki sözler” | Kadim Değerler Eğitim, Kültür Ve  Yardımlaşma Derneği“Araplar daima arkadan vurdu”  Altıkulaç, “Bana Arap demeyin arkadaşlar. Hakikaten tüylerim diken diken oluyor. Şimdiye kadar Araplardan Türklere bir fayda geldiğini görmedim. Bu kadar yıllık Türk tarihini okuduk falan. Tarihte bir örneği yok. Daima arkadan vurma, daima düşmanla bir olma. Bu da benim aynı dine mensup olduğum dindaşım. Ümmet anlayışı o yüzden bir şeye yaramıyor.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yeniakit

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir