} ?>

Orduevinde şampanya patlatamayacaklar

Gazeteci Fatih Uğurlu, Yeni Akit Youtube kanalında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. “28 Şubat’ta, bir avuç çete, halkın oylarıyla seçilmiş iktidarı ‘hizaya getirdi’ ” diyen Uğurlu, Dindar insanlara yapılan zulmü hatırlattı. Generallerin rutbelerinin sökülmesine değinen Uğurlu, “Bunlar ‘er’ bile olamazlar.” ifadesini kullandı..
Fatih Uğurlu'dan Genelkurmay'a çok tartışılacak bir teklifUğurlu, 28 Şubat döneminde, dindar insanların darbecilere olan öfkesini şöyle anlattı:

“Artık bardak taşmak üzereydi. Millet son derece rahatsızdı. Hatta bu rahatsızlık, ‘Neden bu paşalar hala Fenerbahçe orduevinde şampanya patlatıyorlar da, bu iblislere, bu şeytanın uşaklarına, bu put kavminin çocuklarına hesap sorulamıyor?’ diye artık patlama noktasına gelmişti. Ve Elhamdulillah, mahkemeden tutuklama kararı çıktı. Onlar artık Fenerbahçe orduevinde şampanya patlatamayacaklar.”
Çevik Bir ve Çetin Doğan tutuklandı mı? Çevik Bir kimdir? Çetin Doğan kimdir? - Yeni ŞafakBunlara destek veren siyasetçileri de unutmamak lazım.   Şimdiler de bambaşka bir kimliğe bürünseler de  orta yaş üzerinde olanlar bu siyasileri gayet iyi biliyor.. İşte o siyasilerden birisi.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir