} ?>

Portakal suç üstü yakalandı..

Her fırsatta mevcut idarecilerimizin yapmış olduğu her işe muhalif olan fatih portakal salgın döneminde yine çok zaman yapılan hizmetlere muhalif olmuştu.. Alınan kararlar ne olursa olsun kendi cenahına yaranmak için saldırgan bir tutum içinde bulundu..
Başta ünlü denizci Fatih Portakal olmak üzere tüm denizcilerin Denizcilik Bayramı'nı kutlarız! - TakvimTürkiye, 17 gün sürecek tam kapanmaya geçtiğimiz cuma günü başladı.

Yollar, sokaklar önemli ölçüde boş kalırken, nüfus yoğunluğunun olduğu yerler genellikle yazlık bölgeler oldu.

Tweet atmıştı, parti verdi..İçişleri Bakanlığı, tam kapanmada denetimlerini sıklaştırırken; kurallara uymayanlar yine sosyal medyada boy göstermeye başladı.

26 Nisan 2021’de “Aylardır Türk Tabipler Birliği’nin istediği tam kapanma geldi. Uygulanabilirse sonuç iyi olacaktır. Soru şu; iktidar bu süre boyunca evlerde yurttaşları mağdur etmeden ve kendi de uyarak planlamasını sürdürebilir şekilde yaptı mı? Umarım bu kez eline yüzüne bulaştırmaz. Pratiği göreceğiz.” şeklinde tweet atan Fatih Portakal, doğum günü partisi düzenlendi.
Tam kapanma kararı alınmadan önce ‘yeterli önlem alınmadığını’ öne sürerek hükümeti eleştiren, kararın ardından da rotasını Marmaris’e çeviren Portakal, burada kalabalık arkadaş grubuyla eğlendi, bu anları da bir fotoğrafladı..

Fatih Portakal’ın sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraf tepki gördü. Henüz açıklama yok..Birçok kullanıcı, tam kapanma uygulamasının yapıldığı şu günlerde yaklaşık 20 arkadaşıyla maske ve mesafe kuralına uymadan parti veren Portakal’a, birkaç gün önce attığı tweet’ini sordu.Portakal’dan konuyla ilgili herhangi bir paylaşım henüz gelmedi.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir