} ?>

Sokaklardan umut bekliyorlar..

Chp denilen oluşum hiç bir zaman sandıktan çıkan idareye saygı duymadı..kurulduğu günden bu güne kadar bu ülkenin önünde her zaman bir engel olmaya devam etti..Dışardaki ağa babalarının emir eri olmaya devam ettiler..Şimdi ise iptal edilen istanbul sözleşmesi üzerinden sokakları işaret ediyorlar..
CHP'den provokasyonlara destek! Özgür Özel, sokağı işaret ettiTürkiye, aile yapısını hedef alan fesat İstanbul Sözleşmesi’nden çekilme kararı aldı. Resmi Gazete’de yayımlanan kararla sözde kadın savunucuları kudurdu.

Bahse konu karar, Resmi Gazete yayımlanmadan önce, İstanbul Sözleşmesi’nin feshedileceği tartışmaları başlamış, Mor Çete ve ekibi ‘Aklınızdan bile geçirmeyin’ şeklinde paylaşımlarda bulunmuştu. Türkiye, ifsat projesinden çekilince de, Mor Çete’nin öncülüğünde ‘direnme’ çağrıları yapıldı.

Provokasyon çağrılarına şaşırtmayan bir destek geldi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, sosyal medyadan meydanları işaret etti.

Özel, tweetinde, “Gün gelir demokrasi dışı atılan bütün adımları sandıkta mahkum ederiz.” iddiasında bulunarak, meydanlardaki sözde kadın savunucularına arka çıkacaklarını belirtti.

İşte o provokatif paylaşım:

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir