} ?>

Sokaktaki lambalar değişiyorsa dikkat

Gazeteci yazar Mehmet Ali Bulut, 5G konusuna ezber bozan bir çıkışta bulundu.

Beyaz Tv’d ekranlara gelen Her Açıdan programında konuşan Mehmet Ali Bulut, ‘5G’yi sokak lambalarına mı yerleştiriyorlar’ sorusuna olay bir cevap verdi.
Mehmet Ali Bulut'tan olay uyarı! Sokaktaki lambalar değişiyorsa dikkatMehmet Ali Bulut, “İnsanları 5G’ye zorlayacaklar. Bakın internet gidiyor, banka sistemi çöküyor, diyecekler. Bunu bize mecbur edecekler. Aynı şeyi kullanıp duruyorlar. Tanrılık oynamayın. Bir gün ABD Devleti yılbaşında, gidip The Economist’i yapan editörleri sorgulasın. Yani siz bunu nereden biliyorsun? Diye sorsun. 5G’yi sokak lambalarına yerleştiriyorlar. Bu Batı’da var. 5G’ye bizi mecbur edecekler.
Turkcell 375 Mbps'e varan 4.5G hızı için kurulumlara devam ediyor - Hardware Plus - HWPİnsan hırslarını ve taleplerini kontrol edemediği için her yol düşüyor. İleride bir baz istasyonu olabiliriz. 5G geldiği zaman sizi kontrol edebilirler, size rüya gördürebilirler. İnsanları içeriden bir konsol ile kontrol edecekler. İstedikleri gibi oynayacaklar. Artık insanlığın uyanması lazım” dedi.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir