} ?>

Sözde bildiri pahalıya patladı..

Milletin vergisi ile milletin imkanları ile paşa paşa hayat sürerken milletin seçtiği idarecilere aba altından sopa gösterircesine sözde bildiri yayınlayan emekli amirallere bu bildiri pahalıya patladı..Azgın azınlıgından bundan sonra bir daha böyle şeylere kalkışacakları zaman bir bedeli olacağını  görmeleri çok iyi oldu..
104 Amiral kimdir? İşte imzalanan bildiri28 Şubat’ın karanlık günlerinin özlemini çeken vesayetçi amirallerin darbe imalı bildirileri pahalıya patladı.

Eski günlerin özlemi pahalıya patladı!  Bir dönem dindar insanlara kapanan orduevi, bugün darbecilere kapandı. Eski günlerin özlemi içinde darbe imalı bildiri yayımlanan 108 amiralin arasındaki Mustafa Özbey, orduevine girişinin yasaklandığını duyurdu.
Son dakika... Montrö bildirisine savcıdan soruşturma! İşte imzacı 104 isim - Son Dakika Haberleri‘Eşinizi ve eşyalarınızı alıp derhal terk edin’  Darbe imalı bildirinin ardından hesap vermek üzere adlieyey giden Mustafa Özbey, twitter hesabından paylaşımda bulundu. Vesayetçi Özbey, duruşmadan sonra Merkez Orudevi’ne gittiğini ama girişinin yasaklandığını söyledi:

“Duruşma bittikten sonra 02:15 gibi Merkez Ordu Evi’ne geldim. Giriş yasağı konduğunu öğrendim. Eşim ve eşyalarımın odada olduğunu söyledim. ‘Eşim ve eşyalarımı aldıktan sonra orduevini derhal terk etmemizi’ söylediler. Eşimi ve eşyalarımızı alıp yola çıktık. Durum bundan ibarettir.”

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

2 yorum

  1. son derece normal ve iyi olmuş..vallahi milletçe şu darbeci hainlerden bıktık ,usandık;Yeter be..Sandık bize yeter..sizin göreviniz vatanı korumak.milletin iradesine karışmak değil

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir