} ?>

Sözde bildiriye imza atan emekli amirallerden birisi bu

Her fırsatta laiklikten atatürkçülükten dem vurup bu millete her  10 yılda bir darbe yapan küresel çetenin piyonları 20 senedir bu emelleri için bir kaç defa kalkışma yapsalarda emellerine ulaşamadılar..Bu niyetlerinden hiç bir zaman geçmeyeceklerini bir kez daha  gösterdiler..
Emekli amiral Türker Ertürk yeniden CHP'de - Bursaport.comHükümete gözdağı vermek için hazırlanan sözde bildiriye imza atan 103 emekli amiralden biri olan Emekli Tuğamiral Türker Ertürk, “Suriye’nin kuzeyinde laik PYD olsun daha iyi.” diyerek tepki çeken açıklamaya imza attı.

103 emekli amiral tarafından “Kanal İstanbul’u yapmayın, Atatürkçü eğitimden ödün vermeyin.” şeklinde yapılan sözde bildiriye imza atan isimlerden biri olan Emekli Tuğamiral Türker Ertürk, terör örgütü PKK’nın Suriye uzantısı PYD’yi savunmuştu.

Ertürk, “O bölgede radikal İslami örgütler olacağına iyi ilişkilerimizi geliştireceğimiz güçlü merkezi otoritenin egemen olduğu federatif bir yapı içerisinde Kürtler olsun daha iyi. Laik yapısını da zaten biliyoruz PYD’nin.” ifadelerini kullandı.
Emekli Amiral Türker Ertürk: CHP'ye katıldım çünkü tehdit çok büyük - Tele1
İşte o sözlerini sarf ettiği video..Bunun gibi zaatlar nasıl vatansever oluyor?

 

 

2 yorum

  1. YA ARKADAŞ BUNLAR VATAN HAİNİ BUNLARIN HEPSİNİ İDAM EDECEN NAMUSSUZ ŞEREF YOKSUNU HAİN YAVŞAKLAR.HÜKÜMET GEREĞİNİ HEMEN YAPIP BU FARELERİ İÇERİ TIKSIN.EĞER BU ÜLKE BU ŞEREFSİZLERE KALACAKSA YANSIN DAHA İYİ.

  2. Yorum uzun sığmadı. Akollo olun oturun yerinizde. Biz sizin ciğerinizi biliyoruz. Boş laflara tokuz. Bura kışlanoz değil biz erat değiliz. O devir gecti anlamazsanoz anlatırız. Siz Fetoyu orya dpldurdunuz onun hesabını verin. Orda işiniz uyumak moydı? Oyak ı kurup Meyakı engellemek miydi? Siz onu yapıp trostleştiniz. Hesap verin o kadar.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir