} ?>

Tarih bu ihaneti affetmeyecek!

Bu zihniyet bir milleti bir gecede cahil bırakan sonrada bu milleti geçmişinden kopartan bir zihniyettir. Şimdiler de ise kendi basiretsizliklerini beceriksizliklerini devleti idare eden insanların üzerine yıkmak peşindeler. Ve algı ile kendi peşlerinden giden kitleyi kandırmanın derdindeler.. Tarih bu ihanetide unutmayacak..
Mürsel Alban kimdir? - Yeni Akit‘Help Turkey’ etiketinden sonra bir ihanet de CHP Milletvekili Mürsel Alban’dan geldi. CHP’li Alban, AK Parti iktidarını karalayarak ülkemizi aciz gösterip yurt dışından yardım istedi.

‘Gelinde yangın nasıl söndürülür görsünler’
Akılalmaz bir ihanete imza atan CHP’li Alban, “Sosyal medya aracılığıyla diğer komşu ülkelere sesleniyorum. Elinizde yangın söndürme uçağı, helikopteri varsa ne olur yardımcı olun. Şu bizim beceriksiz ülke yöneticileri yangın nasıl söndürülüyor görsünler.” dedi.

CHP'li Alban: Ülke canıyla yandaşlar yağmayla uğraşıyor - Son dakika haberleri

CHP’li Alban, havadan ve karadan yangın söndürme çalışmaları aralıksız devam ederken, süreci sabote etmeye çalışarak, AK Parti iktidarını şöyle hedef aldı:

“Bir tane yangın söndürme uçağı ve helikopter yok. Burası kaderine terk edilmiş durumda. Siz Orman Bakanı, hala o koltukta niye oturuyorsun merak ediyorum. Muğla’nın, Marmaris’in, Bodrum’un her tarafı yandı. İçimiz, yüreğimiz yanıyor. Siz hala saraylarınızda, makamlarınızda oturuyorsunuz. İstifa edin.” İşte o ihanet kokan sözlerin olduğu video..

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir