} ?>

Türkiye’yi karalamak isterken rezil oldu..

Her zaman her fırsatta devlet idarecilerimiz ve Türkiye ile alakalı yalan yanlış haberlere imza atanve algı oyunu ile ülkemizi karalamak peşinde olan zihniyetin tetikçisi Ayşenur Arslan bu defa fena çuvalladı ve rezil oldu..Bu ilk rezil olması değil bu gidişle son rezil olmasıda olmayacak..
CHP yandaşı Ayşenur Arslan'ın aşı provokasyonu elinde patladı - TakvimTürkiye’deki aşı uygulamasını başarısız göstermeye çalışan Ayşenur Arslan, program konuklarından bu konuda aradığı desteği bulamadı.

Türkiye, 14 Ocak’ta başlattığı koronavirüs aşı kampanyasında başarısını sürdürüyor.

Birçok ülkeyi geride bırakan Türkiye, sağlık altyapısı yatırımları ve yeterli sağlık çalışanı istihdamının etkisiyle, koronavirüs aşılarını kısa sürede vatandaşlara uyguluyor.

Türkiye’nin dört bir yanında, en ücra köylere kadar dağıtımı yapılan aşıların uygulamaları devam ederken, uygulanan birinci ve ikinci doz toplam aşı miktarı 15 milyonu geçti.

Türkiye’nin bu başarılarına rağmen muhalefet cephesinden eleştiriler gelmeye devam ediyor.
Ayşenur Arslan, aşı konusunda Türkiye'yi karalamaya çalışırken rezil olduDün de Halk TV’de, Medya Mahallesi’nin sunucusu Ayşenur Arslan, konuklarıyla Türkiye’deki aşılama çalışmalarını değerlendirdi.

Hükümetin aşılama çalışmalarını eleştirmeye çalışan Arslan, Barış Atay’ın bir tweet’ini kaynak gösterip, Türkiye’de aşı yetersizliğine vurgu yapmaya çalıştı.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

1 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir