} ?>

Yalana sarılan Chp’li rezil oldu..

Chp demek yalan demek, chp demek toplumu ayrıştırmak demek,chp demek bu milletin önündeki kalkınmasındaki en büyük engel demek.İşte bunlardan  bir örnek idareciside eğitimciside chp zihniyetine sahipse baştan sona yalan akıyor ağızlarından..
‘Arkadaşlarına’ ters kelepçe takıldığını söyleyen CHP rezil rüsva oldu
Boğaziçi Üniversitesi’nde L’G’B’T grupları ve mar’jinal ör’güt’lerin düzenlediği gösteriler devam ediyor. Önceki gün üniversite binasına yönelik iş’gal ve Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu’ya yönelik re’hin alma girişiminden sonra devam eden gös’terilerde çok sayıda kişi göz’altına alındı. Göz’altına alınanların çok büyük bir bölümünün Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi olmadığı belirlendi.

Pro’vo’katif eylemlere ilk günden bu yana destek çıkan CHP ise, ortalığı karıştırmaya devam ediyor. CHP’li ‘hukukçu’ Tuba Torun, sosyal medyada iftira kokan bir paylaşım yaparak rezil rüsva oldu.
Ey’lem’cileri “arkadaşlarımız” olarak niteleyen Tuba Torun, 1.5 saat ters ke’lepçeli bekletilen eylemcilere su bile verilmediğini, pro’tes’toculardan birinin cama buğu yaparak “ambulans” diye yazdığını ileri sürdü..

Eli ters k’elep’çeli olan e’ylem’cinin cama nasıl yazı yazdığı merak konusu oldu. Bu konuda kendisine gelen birçok eleştiriden sonra yeniden açıklama yapan Tuba Torun bu kez alay konusu oldu. Torun, ey’lem’cinin eli ters k’elepçeli olduğu için cama burnuyla yazı yazdığını iddia etti.
CHP’li Tuba Torun’a gelen tepkilerden birkaçı şu şekilde:

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir